![У Шепетівці послабили карантинні обмеження](/media/k2/items/cache/30917a4b2dee144385c49297465d68a3_Generic.jpg)
У Шепетівці послабили карантинні обмеження
Сьогодні, 27 квітня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Шепетівської міської ради.
![Шепетівчанину світить до 10 років тюрми за побиття, що спричинило смерть](/media/k2/items/cache/4315d3c068c1d0b44ab773576a3a2540_Generic.jpg)
Шепетівчанину світить до 10 років тюрми за побиття, що спричинило смерть
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 121 (спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
![Припинили опалювальний сезон у лікарні, обмежили рух на міське кладовище та дозволили ремонт зупинки на Залізничній](/media/k2/items/cache/cf9d6be99557fad852a2ec4c9b7037aa_Generic.jpg)
Припинили опалювальний сезон у лікарні, обмежили рух на міське кладовище та дозволили ремонт зупинки на Залізничній
27 квітня міський голова Віталій Бузиль провів засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на яке було винесено три питання.
![COVID-19 на 27.04.2021: інфікувалось - 195, одужало - 964 та 22 особи померло](/media/k2/items/cache/ab8395cad258673008799d96942ab145_Generic.jpg)
COVID-19 на 27.04.2021: інфікувалось - 195, одужало - 964 та 22 особи померло
Станом на 13.00 27 квітня в Хмельницькій області зареєстровано 82136 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3158 – діти, 4787 – медпрацівники.
![Призовників з Шепетівщини відправили до збірного пункту у Хмельницький](/media/k2/items/cache/5243eb1143a30a585ced520368708e67_Generic.jpg)
Призовників з Шепетівщини відправили до збірного пункту у Хмельницький
З 1 квітня в Україні розпочався призов на строкову військову службу, який триватиме до червня 2021 року включно. Сьогодні із Шепетівки було відправлено чергову групу з одинадцяти призовників.
![У Шепетівці діагноз COVID-19 підтвердили у 10 осіб, 71 - одужали](/media/k2/items/cache/33c9ae729bd7093b805986575b87216b_Generic.jpg)
У Шепетівці діагноз COVID-19 підтвердили у 10 осіб, 71 - одужали
Станом на 27 квітня 2021 року у громаді лабораторно підтверджено 10 нових випадків захворювання. 71 мешканець Шепетівки, який лікувався від коронавірусної інфекції COVID-19, одужав.
![Гуртожиток у Шепетівці став комунальним: мешканці можуть приватизовувати житло](/media/k2/items/cache/4b1f091d2a7c642ba63174fa85e120d6_Generic.jpg)
Гуртожиток у Шепетівці став комунальним: мешканці можуть приватизовувати житло
За результатами розгляду позовної заяви Шепетівської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Хмельницької області у комунальну власність територіальної громади міста Шепетівка зобов’язано прийняти гуртожиток загальною площею понад 2400 м кв вартістю 9 млн грн.