![Представник «Федерації шахів міста Шепетівка» став кращим серед 625 шахістів України](/media/k2/items/cache/f8118be4bf96c2b1fd791a95b5827e9f_Generic.jpg)
Представник «Федерації шахів міста Шепетівка» став кращим серед 625 шахістів України
Закінчився Всеукраїнський шаховий бліц-турнір в режимі онлайн, в якому взяли участь 625 шахістів України. Для членів «Федерації шахів міста Шепетівка» він пройшов надзвичайно вдало.
![Шепетівська районна бібліотека зависла у повітрі](/media/k2/items/cache/07e22f0cef6c5ccbc59c1f20c8f4a7ce_Generic.jpg)
Шепетівська районна бібліотека зависла у повітрі
Децентралізація разом з адміністративно-територіальною реформою стали справжнім викликом для територіальних громад. Укрупнення районів та передача майна з районів у громади, формування органів місцевого самоврядування в укрупнених громадах, реорганізація РДА — все це разом створило «заміс», який не лише викликає перетягування канатів у площині повноважень між органами самоврядування різних рівнів, а й спричиняє конфлікти із передачею комунального майна.
![COVID-19 на 4.02.2021: стрибок інфікованих у 429 осіб, одужало 158, померло 3](/media/k2/items/cache/bf2dcdc385e599f6c99482cbe746d5be_Generic.jpg?t=20210204_092055)
COVID-19 на 4.02.2021: стрибок інфікованих у 429 осіб, одужало 158, померло 3
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 4 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 44393 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1562 - діти, 3380 - медпрацівники.
![Заступник голови ОДА з робочим візитом відвідав Славутську та Шепетівську лікарні](/media/k2/items/cache/0426310211009f0730ffcddeb9fa7bc4_Generic.jpg?t=20210204_090748)
Заступник голови ОДА з робочим візитом відвідав Славутську та Шепетівську лікарні
3 лютого заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр'єв відвідав з робочим візитом Шепетівку та Славуту. Основна мета – ознайомлення із станом реалізації важливих інфраструктурних об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.
![Міський голова зустрівся з представниками агрокомпаній краю](/media/k2/items/cache/ee9f15a672d91324bd94261ea265f6b8_Generic.jpg?t=20210204_083855)
Міський голова зустрівся з представниками агрокомпаній краю
Нещодавно міський голова Віталій Бузиль провів зустріч із представниками агрокомпаній, що працюють на території громади з метою визначення ключових позицій співпраці. За круглим столом також зібрались заступники Віталій Янушевський, Артур Мовсісян та фахівці Шепетівської ДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області.