![У шепетівську лікарню прибув ліфт та готується майданчик для кисневої станції](/media/k2/items/cache/f7f05dbb995a23ccde9d00aad3a9913d_Generic.jpg)
У шепетівську лікарню прибув ліфт та готується майданчик для кисневої станції
Хоч на Хмельниччині і спостерігається зниження захворюваності на COVID-19, на жаль, все ще реєструються летальні випадки. Обласні та місцеві чиновники розповіли про стан, хоч і запізнілої, але такої необхідної підготовки Шепетівської багато профільної лікарні.
![У Шепетівці відкриють до новорічних свят ярмаркове містечко](/media/k2/items/cache/986a7a59fb0e58ef351b3a41a1a20153_Generic.jpg)
У Шепетівці відкриють до новорічних свят ярмаркове містечко
Міський голова Віталій Бузиль запросив до діалогу підприємців міста, з пропозицією і цьогоріч спільними зусиллями створити святковий настрій мешканцям громади. Зустріч відбулася за участі заступників міського голови Віталія Янушевського та Галини Безкоровайної.
![Кабмін виплатить 8000 грн допомоги ФОПам, які не отримали виплату навесні](/media/k2/items/cache/227c76257ce00463a256eb550ac248c6_Generic.jpg)
Кабмін виплатить 8000 грн допомоги ФОПам, які не отримали виплату навесні
Урядом прийнято рішення щодо виплати недоотриманих сум допомоги у розмірі 8 000 гривень застрахованим особам, які подали заяви у квітні – травні 2021 року, але не отримали її через невірно вказану інформацію про банківський рахунок.
![Лісівники врятували лебедя, знайденого неподалік Климентовичів](/media/k2/items/cache/89de3eaf8c02522351ec071f35b1cad1_Generic.jpg?t=20211208_112700)
Лісівники врятували лебедя, знайденого неподалік Климентовичів
Молодий лебідь знаходився на дорозі та не міг самостійно злетіти.
![COVID-19 станом на 08.12.21: інфікувалось - 390, одужало - 993, померло - 21](/media/k2/items/cache/7d7840773f08bcb28cd24bf8032f588e_Generic.jpg?t=20211208_101521)
COVID-19 станом на 08.12.21: інфікувалось - 390, одужало - 993, померло - 21
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 8 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 140985 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 8332 - діти, 5856- медпрацівники.
![У Шепетівці виявили 70 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни](/media/k2/items/cache/2a51b289ee1f45ea75f592de255f2ad4_Generic.jpg)
У Шепетівці виявили 70 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни
7 грудня об 11:00 піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в спеціально відведеному місці знищили 70 патронів БСЗ 7,62 мм часів Другої світової війни.