Вівторок, 07 грудня 2021 — Сайт міста Шепетівка
На Шепетівщині розпочато реалізацію новорічних ялинок
Розділ Бізнес

Незабаром стартує новорічна компанія 2022 року. Лісівники Шепетівщини вже активно включаються в підготовку новорічних красунь до реалізації. Про це повідомила пресслужба ДП "Шепетівський лісгосп".

Замість 15 сховищ боєприпасів у Цвітосі побудували лише 12 “коробок”
Розділ Бізнес

Будівництво нових сучасних складів боєприпасів для української армії, яке розпочалося чотири роки тому і мало завершитися до кінця 2021-го – провалене. На місці обіцяних арсеналів зараз лише недобудовані “коробочки”, іржава арматура і “втоплений бетон”. Долю мільярда гривень, що був перерахований Міністерством оборони двом компаніям з корпорації “Укрбуд”, зараз з’ясовують у судах. Про це йдеться у розслідуванні bihus.info.

Протипожежну декларацію тепер можна зареєструвати онлайн
Розділ Бізнес

Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області повідомляє, що зареєструвати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, переоформити ліцензію, розширити та звузити ліцензіатом провадження виду господарської діяльності, анулювати ліцензію можливо у режимі онлайн.

Сьогодні шепетівські поліціянтки прийшли на роботу з хустками
Розділ Культура

На Шепетівщині жінки-поліцейські долучились до національного флешмобу зі збереження українських традицій. Світлини, які це демонструють були опубліковані на сторінці Шепетівського районного управління поліції.

Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 7 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 140595 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 8291 - діти, 5844 - медпрацівники.

У Шепетівському лісгоспі запасли корми для підгодівлі дичини
Розділ Події

Щоб дичина не відчувала скрути в холодну пору року, єгерська служба разом з лісовою охороною ДП «Шепетівський лісгосп» завчасно заготували й закупили корми для неї.

0
репостів
0
репостів