![У Шепетівці та Судилкові виявили артилерійські снаряди](/media/k2/items/cache/844e3b2815ad219fb191e2287b405c73_Generic.jpg)
У Шепетівці та Судилкові виявили артилерійські снаряди
7 квітня о 15:00 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області вилучено та знищено 152 мм артилерійський снаряд. Цей вибухонебезпечний предмет напередодні виявив мешканець м. Шепетівка під час пошуку металу.
![Лишився тільки один шепетівчанин інфікований коронавірусом SARS-CoV-2](/media/k2/items/cache/3864a2d7d26df2f15f4c4ca56c0093b8_Generic.jpg?t=20200507_191302)
Лишився тільки один шепетівчанин інфікований коронавірусом SARS-CoV-2
Станом на 7 травня 2020 року продовжують лікуватися лише двоє шепетівчан, у яких діагнозували коронавірусну хворобу COVID-19. Це перший та останній інфіковані вірусом SARS-CoV-2 чоловіки. Щоправда, перший вже позбувся самого вірусу, але не наслідків його роботи.
![Футбольний клуб "Темп" м. Шепетівка](/media/k2/items/cache/da76fb63fef40245e2e506d287b24c18_Generic.jpg?t=20200507_162248)
"Темп" та "Нива" - яскраві відкриття футбольного сезону 1993-94 років
Два новачки вищої ліги шепетівський "Темп" і вінницька "Нива" стали справжніми відкриттями футбьольного сезону 1993-94 років, зайнявши найвищі місця в історії клубів. Беззаперечно такий прорив в шепетівської команди стався завдяки Джумберу Нішніанідзе, який майже всі зароблені кошти у своєму будівельному кооперативі вкладав у спорт. Зараз нікого не здивуєш базами будівельних матеріалів, як от centr-stroy.dp.ua, але тоді за низької конкуренції можна було сколотити цілий статок на будівництві. Отож давайте пригадаємо як ці два клуби пліч-о-пліч будували історію Футболу України, що передувало цим подіям і чому цей прорив вдався.
![Більше 150 працівників локомотивного депо м.Шепетівки воювали на фронтах Другої світової війни](/media/k2/items/cache/ff78134146a36c7922c8ab545e313e6f_Generic.jpg?t=20200507_125639)
Більше 150 працівників локомотивного депо м.Шепетівки воювали на фронтах Другої світової війни
У фондах Музею пропаганди зберігаються рукописи Безчасного О.М. «Історія – життя, життя – історія (сторінки історії локомотивного депо)», « В бою та праці (спогади ветеранів Другої світової війни та ветеранів праці). Автором рукописних книг зібрано, впорядковано спогади багатьох ветеранів: Д.А.Бєлого, П.С.Мойсеєва, П.Ф.Гайдея, В.П.Хвещука, В.Д.Сазонова, П.К.Власюка, М.І.Васьковського... Це хвилююча розповідь очевидців, учасників бойових дій на різних фронтах війни. Вражає розповідь Олексія Михайловича про свій нелегкий шлях поневірянь у роки воєнного лихоліття.
![За вкрадений люк шепетівчанину присудили 850 грн штрафу](/media/k2/items/cache/9d8091490c6d2f44677f2f61c2092947_Generic.jpg)
За вкрадений люк шепетівчанину присудили 850 грн штрафу
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.
![Адвокати захистили сім'ю від виселення з житла](/media/k2/items/cache/11018f2905fe562becfa3a45e1ec5b7f_Generic.jpg?t=20200507_094031)
Адвокати захистили сім'ю від виселення з житла
До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулись двоє громадян, до яких пред'явлено позов про визнання їх такими, що втратили право на користування житловим приміщенням та виселення.
![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/9ae0d9eb25c206aa2c18054b18877ceb_Generic.jpg?t=20200507_083021)
Викликав поліцію як постраждалий, а опинився сам у суді
У ніч на 9 березня цього року працівники поліції приїхали на виклик у с. Траулин Шепетівського району. Нетверезий чоловік, що подзвонив на 102, пояснив, що його побили і вказав на кривдника. Коли ж правоохоронці запропонували сісти в службове авто і написати заяву про правопорушення, він відмовився, почав нецензурно лаятися в присутності близько трьох десятків людей і погрожувати поліцейським розправою, не реагуючи на їхні вимоги.
![На Шепетівщині розпочали прийом заяв для надання соціальної підтримки підприємцям, які мають дітей](/media/k2/items/cache/dba95a8406b4906b3c69e39cf5684697_Generic.jpg)
На Шепетівщині розпочали прийом заяв для надання соціальної підтримки підприємцям, які мають дітей
22 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» щодо надання додаткових соціальних гарантій на період дії карантину та на один місяць після дати його скасування для фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти віком до 10 років.