![Завтра у Шепетівці відкриються не всі продуктові ринки](/media/k2/items/cache/15a7d825cc80c57e4a65bf918abad863_Generic.jpg?t=20200504_143144)
Завтра у Шепетівці відкриються не всі продуктові ринки
Як повідомлялося раніше, під час зустрічі міського голови Шепетівки Михайла Полодюка з представниками підприємців, які торгують продуктами харчування на центральному та привокзальному ринках, адміністрації ринків до 4 травня зобов’язались забезпечити умови для відновлення роботи продовольчих ринків.
![У Шепетівці страйкували медики «швидкої допомоги»](/media/k2/items/cache/d20539fee8ced7d3607731ad0068c113_Generic.jpg?t=20200504_134725)
У Шепетівці страйкували медики «швидкої допомоги»
1 травня о 12:00 працівники Шепетівської станції екстреної медичної допомоги приєднались до Всеукраїнської попереджувальної акції протесту «За гідну оплату праці». Медичні працівники зняли відео на фоні автомобілів “швидкої допомоги” з увімкненими світловими спецсигналами та сиренами.
![Уряд продовжив карантин до 22 травня, але з пам'якшеннями](/media/k2/items/cache/3dff3e1311879c121838140cf91b3419_Generic.jpg?t=20200505_020307)
Уряд продовжив карантин до 22 травня, але з пам'якшеннями
Про відповідне рішення, сьогодні вранці на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. У зв'язку з епідемією коронавірусу в країні, вирішили продовжити карантин до 22 травня, але вже з 11 травня українці можуть розраховувати на деякі пом'якшення.
![Коронавірус у Шепетівці: за останні дні 2 шепетівчан подолали хворобу](/media/k2/items/cache/db2cf47b0602a12f3b09f95b61a40496_Generic.jpg?t=20200504_121000)
Коронавірус у Шепетівці: за останні дні 2 шепетівчан подолали хворобу
Станом на 4 травня, за інформацією штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Шепетівці зареєстровано 7 осіб, які подолали COVID-19. Тільки за останні 4 дні двоє шепетівчан одужали, проведені ПЛР-тестування показали у них від'ємний результат.
![Селянин, який раніше був покараний за вбивство, повернеться за грати через крадіжку](/media/k2/items/cache/8915b4e8038be0e755da33617204e17f_Generic.jpg)
Селянин, який раніше був покараний за вбивство, повернеться за грати через крадіжку
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним жителя Шепетівського району, обвинуваченого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням житло), і призначив йому покарання – 3 роки ув’язнення.