![З 25 травня у Шепетівці відновлюють міські пасажирські перевезення та спортивні заходи](/media/k2/items/cache/b0d9f575954e0f9d9d9e54edd08442f2_Generic.jpg)
З 25 травня у Шепетівці відновлюють міські пасажирські перевезення та спортивні заходи
Таке рішення сьогодні, 23 травня, прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про що повідомила прес-служба Шепетівської міської ради.
![У селі Жолудки у водоймі виявили тіло 58-річного чоловіка](/media/k2/items/cache/5422fab0c3603d22b77d47bb69139c4c_Generic.jpg)
У селі Жолудки у водоймі виявили тіло 58-річного чоловіка
За повідомленням ГУ ДСНС у Хмельницькій області, вчора близько 9 години ранку на пункт зв'язку 21 ДПРЧ надійшла інформація від чергового поліції Шепетівського ВП ГУ НП про те, що на природній водоймі в селі Жолудки Шепетівського району виявлено потонувше тіло чоловіка.
![Напередодні Дня Героїв у Шепетівці вшанували борців за незалежність України](/media/k2/items/cache/f4bbebcbdcc4b70522073388c7b5f8e3_Generic.jpg?t=20200523_061531)
Напередодні Дня Героїв у Шепетівці вшанували борців за незалежність України
В переддень Дня Героїв, започаткованого для пам’яті тих, хто поклав життя в боротьбі за волю та незалежність України, на знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України міський голова Михайло Полодюк, заступник міського голови Наталія Стасюк поклали квіти до пам’ятного знаку Симону Петлюрі.