Субота, 04 квітня 2020 — Сайт міста Шепетівка
![Позичив приставку T2 телебачення та продав її аж за 50 грн](/media/k2/items/cache/324e33a5a34abbb52193f91fb5dab04b_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
04 квітня 2020, 13:38
Позичив приставку T2 телебачення та продав її аж за 50 грн
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)) Кримінального кодексу України.