![Посадовці вшанували героїв-ліквідаторів у переддень 34-ї річниці Чорнобильської трагедії](/media/k2/items/cache/442f37d3ee385afe0a2055390d091f47_Generic.jpg)
Посадовці вшанували героїв-ліквідаторів у переддень 34-ї річниці Чорнобильської трагедії
26 квітня виповнюється 34-и роки з дня однієї з найбільших техногенних катастроф у світі – вибуху 4-го енергоблоку на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні, напередодні роковин Чорнобильської катастрофи, міський голова Михайло Полодюк, заступник міського голови Наталія Стасюк, в знак пам’яті про ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії поклали живі квіти до пам’ятної дошки учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
![Служба автомобільних доріг Хмельниччини прозвітувала про ремонті роботи](/media/k2/items/cache/97983a6111a2cfe16619eb6c81b7c8f7_Generic.jpg?t=20200424_125519)
Служба автомобільних доріг Хмельниччини прозвітувала про ремонті роботи
На дорогах державного значення Хмельницької області ведуться роботи з експлуатаційного утримання. Про це повідомила прес-служба САД у Хмельницькій області.
![Чергову партію захисних костюмів передали медпрацівникам](/media/k2/items/cache/4586a9befa7bc3fe6cd0068b5c6364eb_Generic.jpg?t=20200428_215758)
Чергову партію захисних костюмів передали медпрацівникам
Сьогодні заступник міського голови Наталія Стасюк передала медичним працівникам Шепетівської центральної районної лікарні та КП «Некомерційне підприємство Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги Шепетівської районної ради» чергову партію засобів індивідуального захисту (комбінезони, бахіли, рукавиці).