![У Судилкові збили велосипедистку](/media/k2/items/cache/ed47ecba133480c70025bfc622cc33b0_Generic.jpg)
У Судилкові збили велосипедистку
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 21 квітня, близько 08.30 ранку на перехресті вулиць Героїв Майдану та Гранітної в селі Судилків Шепетівського району.
![У Шепетівських концтаборах загинуло понад 22 тис. людей](/media/k2/items/cache/9f15f74bc2428d6acc43304a1f39d883_Generic.jpg?t=20200421_162223)
У Шепетівських концтаборах загинуло понад 22 тис. людей
Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів - пам’ятна дата, що відзначається щорічно 11 квітня за ініціативою ООН. Цей день встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів концтабору Бухенвальд 11 квітня 1945 року.
![Франц Якович Борис](/media/k2/items/cache/891bc0e45e0849a552d0ba70b9f8ec5e_Generic.jpg?t=20200421_143749)
Забуті імена Української революції 1917 – 1921 рр. Франц Борис
100 років тому на теренах України відбулися події, які в історії нашої держави отримали назву Українська революція 1917 – 1921 рр. Про її визначних людей, зокрема Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюру, Євгена Коновальця шепетівчани дещо знають чи хоча б чули. Але, на жаль, ще багато імен героїв Української революції лишаються забутими. Героїв, які століття тому, на протязі п’яти років, боронили незалежність нашої Батьківщини. Саме тому ми розпочинаємо цикл статей «Забуті імена Української революції 1917 – 1921 рр.», в яких будемо розповідати про вояків армії УНР, які були причетні до подій пов’язаних з Шепетівкою.
![Шепетівчанин нарешті прибув на станцію «Академік Вернадський» у Антарктиді](/media/k2/items/cache/c9307f88d295c13d96c945887785b41e_Generic.jpg)
Шепетівчанин нарешті прибув на станцію «Академік Вернадський» у Антарктиді
Учасники 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ) подолали останній відрізок шляху до Антарктиди та дісталися станції «Академік Вернадський». Після 6 днів дороги кораблем команда прибула на острів Галіндез пізно вночі (за київським часом) сьогодні, 21 квітня 2020 року.
![Бійка в барі закінчилась для шепетівчанки штрафом і виплатою моральної шкоди](/media/k2/items/cache/250e70eabf298a81c937414dedee0427_Generic.jpg)
Бійка в барі закінчилась для шепетівчанки штрафом і виплатою моральної шкоди
Інцидент, що привів жінку на лаву підсудних, трапився в лютому цього року в одному із кафе-барів Шепетівки. Відвідувачки нічного закладу якраз були на танцювальному майданчику, як до потерпілої підійшов нетверезий чоловік.