![У Шепетівці підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом COVID-19](/media/k2/items/cache/1cd4ee148d570acd9d1402bbccc5a854_Generic.jpg?t=20200331_211956)
У Шепетівці підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом COVID-19
Як ми вже писали, сьогодні стало відомо про шепетівчанина, у якого експрес-тест COVID-19 показав позитивний результат. Аналізи невідкладно відіслали в обласний центр для ПЛР-тестування і ми вже маємо відповідь.
![Славутчанин у Шепетівці намагався обміняти підробне посвідчення водія](/media/k2/items/cache/aee46328ba9d7a14b908d59cb326b324_Generic.jpg?t=20200331_221853)
Славутчанин у Шепетівці намагався обміняти підробне посвідчення водія
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя м. Славута, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.
![У шепетівчанина експрес-тест COVID-19 показав позитивний результат](/media/k2/items/cache/c852cd1706018952eef5203293178d22_Generic.jpg?t=20200331_202907)
У шепетівчанина експрес-тест COVID-19 показав позитивний результат
У шепетівську лікарню поступив чоловік із важкою пневмонією. Весь цей час він займався самолікуванням. Вчора йому зробили експрес-тест на коронавірус COVID-19, але результат був негативним.
![На Хмельниччині вже троє хворих з COVID-19 та одна підозра](/media/k2/items/cache/bd0f5d7ffbf5d31a86407d476d2078bd_Generic.jpg?t=20200331_114554)
На Хмельниччині вже троє хворих з COVID-19 та одна підозра
На 10:00 ранку 31.03.2020 року в Хмельницькій області зареєстровано 3 підтверджених випадки гострої респіраторної хвороби COVID-19. Третьою захворіла жінка, 63 роки, з Волочиського району, повернулась з Італії. Контакти встановлені. Про це інформаує Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.
![На Шепетівщині злодії обікрали будинок та викрали скутер](/media/k2/items/cache/daa85488c5e7ab190ca1bb3044e58a6f_Generic.jpg)
На Шепетівщині злодії обікрали будинок та викрали скутер
Вчора, 30 березня, до підрозділів Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області надійшли дві заяви про крадіжки, які сталися у Шепетівському районі. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.