![Навколо Шепетівки ремонтуватимуть автошляхи за кошти митниці](/media/k2/items/cache/006e7f9adc9f46695d05bd0c21dcd0df_Generic.jpg)
Навколо Шепетівки ремонтуватимуть автошляхи за кошти митниці
На Хмельниччині розпочався експеримент по співпраці митниці та органів виконавчої влади по індикативному показнику, згідно з яким 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних надходжень митних платежів будуть перераховуватись до спеціального фонду обласних бюджетів та направлятися на ремонт автомобільних доріг загального користування.
![У Шепетівці жінка збила людину і звинувачує в ДТП потерпілого](/media/k2/items/cache/0856379c571c3bb55a9215e2bf1282f5_Generic.jpg)
У Шепетівці жінка збила людину і звинувачує в ДТП потерпілого
Шепетівка - невелике містечко, його населення настільки нечисленне, що майже кожен з жителів знає один одного безпосередньо або побічно, а про інциденти стає відомо всім навіть без допомоги всюдисущих ЗМІ. За таких обставин є і позитивні, і негативні моменти, оскільки приймати будь-яку зі сторін у спірних питаннях не хоче ніхто. Природно. Їм же там жити.