![Дільничного засуджено за вбивство товариша у Шепетівці](/media/k2/items/cache/00f74fb5d2f679b9936dc73704f7def8_Generic.jpg)
Дільничного засуджено за вбивство товариша у Шепетівці
Вирок Шепетівського міськрайонного суду, яким колишнього дільничного інспектора міліції Ізяславського районного відділу УМВС України в області визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 119 Кримінального кодексу України (вбивство через необережність) та особі призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, залишено без змін.
![Відзначили День Героїв у вишиванках](/media/k2/items/cache/8c02ec4f88fe5d161ca15ece04f2350a_Generic.jpg)
Відзначили День Героїв у вишиванках
Вчора, 28 травня, площа Т.Шевченка розквітла українськими вишиванками. Шепетівчани зібралися на площі у національних костюмах, щоб разом відзначити День Героїв - день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за нашу з вами свободу, тих, хто захищав Україну, а також відзначили Свято вишиванки. У 2017 році, рішенням сесії Шепетівської міської ради День Героїв було внесено до переліку офіційних свят, які відзначаються у місті.