![Чиновників та відповідальних осіб навчали користуванню системою ProZorro](/media/k2/items/cache/5864d1f09c419e58c64901cc14198f89_Generic.jpg?t=20170526_132008)
Чиновників та відповідальних осіб навчали користуванню системою ProZorro
Сьогодні для представників відповідальних осіб за роботу в системі ProZorro в органах місцевого самоврядування, головних розпорядників коштів провели навчання по роботі у системі електронних державних закупівель ProZorro, яке провів представник Центру компетенції ДП «ProZorro» Олег Черненко.
![Тимчасово закрили дитячі садочки та затвердили тарифи на користування міською лазнею](/media/k2/items/cache/53725dc11bcbdc3072b2c1e6f01617c0_Generic.jpg)
Тимчасово закрили дитячі садочки та затвердили тарифи на користування міською лазнею
У четвер, 25 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк. На засіданні було розглянуто ряд важливих для громади міста питань. Вперше, у засіданні взяла участь новопризначений заступник міського голови - Наталія Стасюк.