![Шепетівські кристали засяяли у Львові](/media/k2/items/cache/e0adc73e11e7f3426248a3b0c0420113_Generic.jpg)
Шепетівські кристали засяяли у Львові
В січні – березні 2017 року Національний центр «Мала Академія України» спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка проводила конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Згідно поданих 4500 заявок з різних областей України МАН отримала біля однієї тисячі вирощених кристалів учнями.
![Відбулось ЗНО з української мови і літератури](/media/k2/items/cache/7a250ff794ecff013567c1bf66effc1a_Generic.jpg)
Відбулось ЗНО з української мови і літератури
23 травня на базі трьох пунктів тестування м. Шепетівки (ЗОШ №1, СЗОШ №2 та НВК «ЗОШ-гімназії») проведено ЗНО з української мови і літератури, у якому взяли участь абітурієнти Шепетівщини і Полонщини. Із зареєстрованих 836 учасників на тестування з’явились 817, явка склала 98 %. Явка учасників у Хмельницькій області – 97 %.
![У Шепетівці встановили меморіальні дошки присвячені Андрію Біленькому та Олександру Тимошишину](/media/k2/items/cache/035399f1dd3e8694eb2c36abba63caec_Generic.jpg)
У Шепетівці встановили меморіальні дошки присвячені Андрію Біленькому та Олександру Тимошишину
Сьогодні, в Шепетівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №6, відбулась лінійка з нагоди відкриття меморіальних дошок воїнам, які загинули захищаючи цілісність України в ході проведення АТО. Дошки, Андрію Біленькому та Олександру Тимошишину, розмістили на фасаді їхньої рідної школи, де вони здобували середню освіту.
![У Шепетівці пограбували магазин, а у Михайлючці - приватний будинок](/media/k2/items/cache/9749d0aec69c88df5dd0b67b01db476c_Generic.jpg)
У Шепетівці пограбували магазин, а у Михайлючці - приватний будинок
В ніч на 22 травня на Шепетівщині правоохоронці зафіксували два пограбування.
![По вул. 400-річчя Шепетівки зіткнулись два автомобіля](/media/k2/items/cache/b8dfc257724636824a37ed39b7c9ef8f_Generic.jpg)
По вул. 400-річчя Шепетівки зіткнулись два автомобіля
21 травня близько 23:48 години в м. Шепетівка по вул. 400-річчя Шепетівки 40-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «ВАЗ-2105», не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «Форд Транзит» під керуванням 33-річної місцевої жительки.