Вівторок, 14 березня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Лариса Серебрякова - мама загиблого хлопчика](/media/k2/items/cache/0647a6ce9fdb90a9ec50f1f223793960_Generic.jpg?t=20170314_203158)
Розділ
Суспільство
14 березня 2017, 22:21
П’ятий рік закривають справи по факту загибелі дитини у селі на Шепетівщині
«Дитина загинула, а вони п’ятий рік справи закривають», – говорить мама загиблої дитини. Шепетівчанка Лариса Серебрякова п’ятий рік поспіль домагається, аби винні у смерті її сина понесли покарання. І п’ятий рік правоохоронні органи роблять усе можливе, аби матеріали справи не потрапили до суду.
![Справа колишнього чиновника щодо привласнення землі вже на фінішній прямій](/media/k2/items/cache/e7607958b08def40d8433de6d91f7756_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
14 березня 2017, 22:09
Справа колишнього чиновника щодо привласнення землі вже на фінішній прямій
Так запевняють в прокуратурі області. Олександр Данилюк, який керував цим підрозділом за часів Василя Ядухи, зараз – у статусі обвинуваченого. Йдеться про ймовірну причетність до шахрайства в особливо великих розмірах. Вже півтора роки екс-посадовець разом з іще одним обвинуваченим перебуває у СІЗО. Третій фігурант справи – не під вартою.
![Відбулися змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях](/media/k2/items/cache/84d92881fff843d7a1d8f64ef8dce88f_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
14 березня 2017, 21:48
Відбулися змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях
24-26 лютого на базі Великорішнівського НВК відбулися змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді «Північ Хмельниччини», присвячені пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.
![Із будинку винесли майна на 10 000 грн](/media/k2/items/cache/16268da44f149e859e5069f5fcdbf9fb_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
14 березня 2017, 21:28
Із будинку винесли майна на 10 000 грн
В період з 8 до 13 березня в м. Шепетівка по вулиці 3-й Садовій невстановлена особа, шляхом пошкодження вікна, проникла в будинок 64-річного місцевого жителя, звідки викрала зварювальний апарат, бензопилу та електродриль, завдавши збитку на суму близько 10 000 гривень.
![Зустріч поколінь - естафета в майбутнє](/media/k2/items/cache/7b1cf2bb015edf7a3b174efeea1885c9_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
14 березня 2017, 21:15
Зустріч поколінь - естафета в майбутнє
Вже стало традицією проводити спільно із спілкою ветеранів Афганістану баскетбольний турнір, присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста В.М. Длужнєвського. Цього року ми дещо урізноманітнили його та провели турнір з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх закладів міста та району 6 березня 2017 р. До змагань були допущені команди ЗОШ №1, СЗОШ №2, ЗОШ №3, НВК «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів - гімназія», НВК №1, НВК №3, пансіону, ДЮСШ команда №1, ДЮСШ команда №2, с. Чотирбоки. Всього у заході взяли участь 18 команд юнаків та дівчат.