Вівторок, 17 січня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![У Шепетівці знову вкрали скриню для пожертв](/media/k2/items/cache/e018efc8b14d81f55fecb504adf2973a_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
17 січня 2017, 21:25
У Шепетівці знову вкрали скриню для пожертв
Як повідомляє прес-служба поліції області, 15 січня ввечері в Шепетівці сталась чергова крадіжка скриньки для пожертв.
![Завершилася акція «Мішок Святого Миколая»](/media/k2/items/cache/615ee05a9c67e2ab13a0ad2c9eafa9f5_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
17 січня 2017, 20:35
Завершилася акція «Мішок Святого Миколая»
12 грудня 2016 року Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді було розпочато акцію «Мішок Святого Миколая» по збору новорічних та різдвяних подарунків для дітей з сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах. В рамках акції були зібрані іграшки, канцтовари, дитячий одяг та солодощі.
![Головного лікаря психіатричної лікарні впіймали на хабарі](/media/k2/items/cache/56fa186849cadb464d3f5960c848caaa_Generic.jpg?t=20170117_183904)
Розділ
Надзвичайні події
17 січня 2017, 19:37
Головного лікаря психіатричної лікарні впіймали на хабарі
Незважаючи на відповідальність лікарів за життя і здоров’я людей, продовжують мати місце факти хабарництва та вимагання коштів у осіб, які потребують медичної допомоги. Про один такий недавній випадкок повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.
![Для школярів села Пліщин пролунав сигнал "Тривога"](/media/k2/items/cache/1b157bffd6a7913753b1bb0cbd7838e0_Generic.jpg)
Розділ
Освіта та наука
17 січня 2017, 19:34
Для школярів села Пліщин пролунав сигнал "Тривога"
17 cічня шепетівські рятувальники відвідали учнів загальноосвітньої школи села Пліщин. Фахівці пожежно-рятувальної служби нагадали дітям про небезпеку ігор з сірниками, запальничками та пояснили, що пожежі нерідко виникають з вини дітей. Про це повідомив Шепетівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.