Середа, 04 березня 2015 — Сайт міста Шепетівка
![Даішники в черговий раз вирушили охороняти порядок на дорогах у зоні АТО](/media/k2/items/cache/cd4ddc1cc29ba262062a524265efa7f9_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
04 березня 2015, 16:58
Даішники в черговий раз вирушили охороняти порядок на дорогах у зоні АТО
Це уже п’яте відрядження працівників Державтоінспекції Хмельниччини у зону проведення антитерористичної операції. Наші хлопці замінять там своїх колег з інших областей.
![Піротехніки знищили 152 мм артилерійський снаряд часів Другої Світової війни](/media/k2/items/cache/76b6239ab3d59e8abf27801967772898_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
04 березня 2015, 15:18
Піротехніки знищили 152 мм артилерійський снаряд часів Другої Світової війни
Під час проведення земляних робіт на боєприпас натрапив мешканець с. Білокриниччя Шепетівського району. О 16:25 3 березня чоловік зателефонував на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка.
![У Судилкові горів житловий будинок](/media/k2/items/cache/86546213cffd75dcb62db48cc3e44f62_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
04 березня 2015, 15:16
У Судилкові горів житловий будинок
3 березня о 6:30 на пункт зв’язку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Судилків. До Служби порятунку «101» повідомили мешканці сусіднього домогосподарства.