Субота, 05 квітня 2014 — Сайт міста Шепетівка
В ніч на 4 квітня в с. Брикуля по вулиці Дружби невідомі особи шляхом зриву металевої штаби на вхідних дверях складського приміщення проникли в магазин, що належить 50-річній жительці м. Шепетівка, звідки викрали продукти харчування та морозильну камеру.
5 квітня о 02:59 на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Партизанській. Пожежа виникла в приватному одноповерховому житловому будинку. На момент прибуття рятувального підрозділу вогонь поширився двома житловими кімнатами.
У радянські часи 40-тисячна Шепетівка, райцентр на півночі Хмельницької області, гордо носила статус міста комсомольської слави в СРСР. Тут було споруджено — методом всесоюзної комсомольської будови — унікальний музей Миколи Островського і величний пам'ятник видатному землякові. Коли ж почала писатися історія нової Української держави, музей і пам'ятник залишилися, а ось їхню концепцію довелося змінювати: комуністична ідеологія поступилася місцем ідеям гуманізму та сили людського духу. Але внаслідок розпаду СРСР і деідеологізації життя ріки екскурсантів різко обміліли, а відтак і марнославство Шепетівки стало танути, як сніг на сонці. Проте на зламі тисячоліть містяни з цікавістю зауважили стрімке службове зростання ще однієї своєї землячки — Валентини Матвієнко, в дівоцтві — Тютіної. І почали спостерігати за її успіхами з уболіванням та любов'ю. 
0
репостів
0
репостів