Середа, 28 серпня 2013 — Сайт міста Шепетівка
![Виїзне розширене засідання колегії облдержадміністрації](/media/k2/items/cache/e8dcebfd55c9d5d7bbfc0a0f8263a6f3_Generic.jpg?t=20130828_214304)
Розділ
Події
28 серпня 2013, 19:06
Виїзне розширене засідання колегії облдержадміністрації
Вчора в приміщенні виконавчого комітету Шепетівської міської ради було проведено засідання виїзної колегії Хмельницької обласної державної адміністрації під головуванням Василя Ядухи. На колегії було розглянуто питання підготовки житлово-комунальних підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів освіти області та їх готовність до нового навчального року і стан виконавської дисципліни у Хмельницькій обласній державній адміністрації протягом ІІ кварталу 2013 року.