![Німці відвідали «Сварог Вест Груп»](/media/k2/items/cache/f3051eb70b962b646ad926757115bce0_Generic.jpg?t=20201221_234528)
Німці відвідали «Сварог Вест Груп»
17 червня на Хмельниччину завітала делегація професорів та студентів Дрезденської техніко-економічної вищої школи, а також німецьких фермерів у складі 60 чоловік. Мета візиту – ознайомились з досягненнями українського аграрного бізнесу. Корпорація «Сварог Вест Груп» стала однією з 5 українських компаній, які обрали для свого візиту іноземці.
![Шепетівчан все меншає попри високу народжуваність](/media/k2/items/cache/8d20793c9524220702360040c923d064_Generic.jpg)
Шепетівчан все меншає попри високу народжуваність
На 1 травня 2013р. на Хмельниччині, за оцінкою, проживало 1311,5 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2013р. чисельність наявного населення скоротилась на 2,5 тис. осіб, що в розрахунку на 1000 жителів становило 5,8 особи. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного та міграційного скорочення відповідно на 2447 та 38 осіб.