![Українському товариству сліпих 80 років](/media/k2/items/cache/9b61c9add26ae66de11f78f97af7a160_Generic.jpg)
Українському товариству сліпих 80 років
19 червня з нагоди свята до Шепетівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих, яку очолює Тетяна Миколаївна Логвиненко, завітали численні гості аби відсвяткувати 80-ту річницю від дня заснування організації.
![Освітяни обмінялись досвідом з славутчанами](/media/k2/items/cache/f9adbb275ff31ab154bc7deaace15fcf_Generic.jpg)
Освітяни обмінялись досвідом з славутчанами
18 червня 2013 року управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації відвідала група директорів відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації в рамках проведення Всеукраїнської акції "Нові стандарти - нова школа". Делегація побувала в навчальних закладах району, зокрема, у Судилківській, Грицівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.