Депутати Славутської міської ради скликають Віче та будуть звертатись до Хмельницької обласної ради з вимогою включити в порядок денний чергового пленарного засідання питання щодо збереження Славутського району, бо нехочуть до Шепетівського. Про це повідомили на офіційному сайті міста Славути.
Сьогодні, 9 червня лікарі отримали негативний ПЛР-тест по останньому хворому з Шепетівщини, що лікувався амбулаторно. Таким чином у Шепетівському районі та у райцентрі всі хворі подолали COVID -19.
На численні звернення пенсіонерів області головне управління Пенсійного фонду Хмельниччини надає роз’яснення щодо порядку проведення перерахунку пенсій з 01.05.2020 року.
За лікування пацієнтів з коронавірусом на Хмельниччині медикам та іншим задіяним у ліквідації епідемії працівникам виплатили близько 5,5 мільйона гривень доплати. Ці кошти надійшли за березень та квітень.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua