Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив, що сьогодні зафіксовано ще один летальний випадок внаслідок коронавірусної хвороби COVID-19.
Через аварійну ситуацію на електромережі Шепетівського РЕМ центральна частина Шепетівка лишилась ще й без водопостачання. На жаль, без електроенергії насосні станції Шепетівкаводоканалу не можуть працювати.
Вчора, 5 вересня у Хмельницькій міській інфекційній лікарні помер очільник прокуратури Хмельницької області Олег Синишин. Про це повідомили у Офісі Генерального прокурора.
Сьогодні міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 15.00 у місті підтвердив ще чотири нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua