Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 25 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 47354 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1732 - діти, 3510 - медпрацівники.
Про це повідомляє офіційний сайт Шепетівської міської ради. А у Шепетівській багатопрофільній лікарні наразі перебуває 47 хворих на коронавірус жителів Шепетівського району.
Сьогодні Хмельниччина отримала вакцину від COVID-19. Про це розповів голова Хмельницької ОДА на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
Події мали місце у с. Судилків Шепетівського району. Скориставшись відсутністю в будинку потерпілої, раніше судима шепетівчанка викрала у пенсіонерки 3 тисячі гривень. За скоєне зловмисниці може загрожувати до 6 років позбавлення волі.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua