![COVID-19 на 02.11.2020: у Шепетівці померла жінка, а в області ще 15 летальних випадки](/media/k2/items/cache/eb2c2585418cfc61a9cd2ec6d7094f84_Generic.jpg?t=20201102_180350)
COVID-19 на 02.11.2020: у Шепетівці померла жінка, а в області ще 15 летальних випадки
Станом на 19.00 2 листопада у місті Шепетівка підтверджено 15 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, з них один летальний (жінка 1956 р.н.) У 7 шепетівчан, які хворіли на коронавірусну інфекцію COVID-19, контрольний ПЛР-тест показав негативний результат.
![Стали відомі результати виборів Грицівської селищної ради Шепетівського району](/media/k2/items/cache/11f6932293b8f0b52d651934d3488370_Generic.jpg?t=20201102_165627)
Стали відомі результати виборів Грицівської селищної ради Шепетівського району
Грицівська селищна територіальна виборча комісія оголосила результати виборів Грицівської селищної ради Шепетівського району, а також виборів Грицівського селищного голови.
![Лайфхак дня: як платити за газ 6,33 грн/куб замість 8,59 грн/куб](/media/k2/items/cache/a38c8f0550d21cb4b91922adecf656ce_Generic.jpg?t=20201102_162140)
Лайфхак дня: як платити за газ 6,33 грн/куб замість 8,59 грн/куб
Як ми повідомляли, для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у листопаді зросла порівняно з жовтнем, на 2,29 гривні і сягла 8,59 гривні за метр кубічний. Але є спосіб платити за газ менше.
![«Грицівський ліцей» отримав сучасний кабінет біології](/media/k2/items/cache/e958b656b9289285c2c3194279431822_Generic.jpg)
«Грицівський ліцей» отримав сучасний кабінет біології
Для формування нового освітнього простору Опорний заклад освіти «Грицівський ліцей» взяв участь у проєкті за урядовою програмою «Спроможна школа для кращих результатів». Як наслідок – в школі з’явився новий кабінет біології.
![Шепетівські рятувальники продовжують дезінфікувати об’єкти міста](/media/k2/items/cache/7ac96fbfbbd07cf16bbf4f85bc400faf_Generic.jpg?t=20201102_130633)
Шепетівські рятувальники продовжують дезінфікувати об’єкти міста
Шепетівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області розповів про об’єкти міста, на яких рятувальники проводили заходи з дезінфекції.