![За останню добу внаслідок COVID-19 померло троє шепетівчан](/media/k2/items/cache/c057db20282e4981e06b24e9f6e15e12_Generic.jpg)
За останню добу внаслідок COVID-19 померло троє шепетівчан
Шепетівка підтверджено 20 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, з них 3 випадки летальні. Про це повідомив Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
![COVID-19 в області: 483 нових хворих, 264 одужало та 1 людина померла, лікарні завантажені на 59,39%](/media/k2/items/cache/e2d2c7fa6de908e56f940171fe251851_Generic.jpg?t=20201117_162309)
COVID-19 в області: 483 нових хворих, 264 одужало та 1 людина померла, лікарні завантажені на 59,39%
Хмельницька ОДА інформує: станом на 18.00 17 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 25296 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 856 - діти, 1803 - медпрацівники, 1701 - працівники освіти.
![У центрі Шепетівки на пішохідному переході збили двох жінок](/media/k2/items/cache/17edc0d17a5db6facb5fca2791e7d0d1_Generic.jpg?t=20201117_192527)
У центрі Шепетівки на пішохідному переході збили двох жінок
Сьогодні о 16.43 неподалік площі Тараса Шевченка, прямо на пішохідному переході автомобіль збив двох жінок. Свідки ДТП стверджують, що водій був напідпитку.
![Водоканал оновив систему електроживлення очисних споруд Шепетівки](/media/k2/items/cache/07e2c198d30cfdd337738c532b11aa76_Generic.jpg)
Водоканал оновив систему електроживлення очисних споруд Шепетівки
Днями у Шепетівському водопровідно-каналізаційному господарстві провели поточний ремонт трансформаторної підстанції ТП-436. Вона забезпечує електроживленням каналізаційні очисні споруди міста. Про це повідомили у прес-службі підприємства.
![Вже майже у тисячі мешканців міста та району було виявлено коронавірус SARS-CoV-2](/media/k2/items/cache/5b0bbbe1ce92c3688a24a1ee0aa4143e_Generic.jpg)
Вже майже у тисячі мешканців міста та району було виявлено коронавірус SARS-CoV-2
Станом на 13.00 сьогоднішнього дня у районі 14 осіб захворіли на COVID-19. Про це повідомили у Шепетівській РДА. У Шепетівці за вчора виявили четверо інфікованих.
![У селах Березна, Серединці та Городище відбулись профілактичні рейди](/media/k2/items/cache/6a12f23675c6612758a54fd8c9f21554_Generic.jpg)
У селах Березна, Серединці та Городище відбулись профілактичні рейди
16 листопада 2020 року, працівниками служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно із працівниками Судилківської сільської ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» у селах Березна, Серединці та Городище.