Будівельні ліса - як правильно вибрати, експлуатувати і зберігати

Класика обладнання для будівництва - ліси. Найбільшою популярністю користуються рамні типи, за допомогою яких зручно фарбувати, штукатурити, виконувати реставраційні роботи. Для працівника головне - знати, що під ним міцна, міцна основа, тоді і якість роботи не постраждає. Вони забезпечують вільний доступ до стін на висоті. Якими особливостями володіють ці вироби?

Особливості рамних лісів

Конструкції, що представляють собою вертикальні рами, з'єднані перемичками, рівномірно розподіляють навантаження по всій площі виробу. Вони служать десятки років без проблем і забезпечують будівельникам безпеку та зручність в роботі. З чого готується каркас? Це металева порожниста труба з діаметром в 42 мм. Монтаж простий - конструкція збирається по системі «труба в трубу», що зменшує навантаження. Анкерні кріплення допоможуть міцно закріпитися в стіні.

Нюанси монтажу і транспортування

Установка устаткування займає не більше півгодини, для цього не доведеться звертатися до фахівців. Зібрати і розібрати під силу бригаді, яка виконує будівельні або ремонтні роботи.

Після закінчення діяльності ліси, немов конструктор розбираються, і перевозяться. Для цього підійдуть навіть звичайні мікроавтобуси, не обов'язково вантажівка. При купівлі лісів тут, вам їх можуть доставити по Києву.

Хоча ліса компактні після розбору, але все ж слід врахувати деякі моменти. Важливо при комплектуванні їх укласти в машину так, щоб елементи з однаковими розмірами були складені в пачку. При правильному укладанні не знадобиться вантажопідйомник.

Правила зберігання лісів

Грамотне зберігання дозволить експлуатувати виріб довгі роки. Для цього потрібно:

  • зберігати моделі на стелажах;
  • краще скласти по 3 штуки разом;
  • непокриті ділянки можна змащувати солідолом;
  • під відкритим небом краще не залишати на зберігання.

Найбільш популярними видами лісів є моделі ЛРСП-30, призначені для роботи на висотах не більше 40м. Ще одним видом, використовуваним в будівельній справі, стали варіанти ЛРСП-60, що витримують навантаження до 600кг і призначені для роботи на висоті не більше 60 метрів. Використовуються і хомутові ліси, що відрізняються від попередніх кріпленнями у вигляді хомутів. Ці пристосування не прив'язані до розмірів будівлі.

Їх основними перевагами є зручність в експлуатації, довгий термін служби за рахунок використання при виробництві матеріалів високої якості і безпеку для робітників.

0
репостів
0
репостів