Кільця з діамантами: незвичайні ювелірні втілення класичної прикраси

Кільце з діамантом - класична прикраса, яку фантазія більшості інтерпретує як аксесуар для заручин з єдиним прозорим камінчиком, що підноситься над гладкою поверхністю. Але експерти Zlato.ua люблять розбивати стереотипи і боротися з упередженнями! Тому вони розкажуть, що діамантові кільця можуть виглядати оригінально настільки, наскільки не могли очікувати навіть справжні ювелірні фанати, яким не страшні будь-які ціни.

В тренді незвичайні прикраси, які поєднують елегантність, звичну ідею і посил, але в креативному втіленні. На місці сяючих прозорих камінчиків з'являються кольорові діаманти, або інші самоцвіти оточують головного героя всієї композиції. Від цього золоте кільце з діамантом нітрохи не стає менш розкішним або дорогоцінним. Розглянемо свіжі варіанти, якими можна замінити бездоганний, але стандарт, який всім приївся.

Незвичайні обручки з діамантами

Навіть звичайна прикраса з гладкою поверхністю може виглядати по-особливому, якщо воно покрито емаллю. Завдяки цьому аксесуар стає в рази оригінальнішим, а його основний настрій залежить від відтінку склоподібної маси. Білі і бежеві кольори надають кільцю легкості і нот ніжності. Чорна емаль у поєднанні з прозорими каменями виглядає неймовірно розкішно і благородно. А яскраві візерунки з червоним, блакитним або помаранчевими квітами перетворюють кільце в яскравий акцент образу, який миттєво притягує погляди до бездоганного образу власниці.

кільця з діамантами

Звичайне золоте кільце з діамантом моментально набуває екзотичного мотиву, якщо камінчики в оздобленні чорного кольору. Для любителів драматичних поєднань підійде вибір у вигляді контрасту білого золота і чорних діамантів. А ось червоний метал оточує їх ореолом тепла і пристрасних акордів.

Ексцентрично, але оригінально виглядають золоті кільця з діамантами, де метал покритий чорним родієм. Це дозволяє ювелірам експериментувати з комбінаціями кольорів і дивувати навіть тих, у кого асортимент ювелірної скриньки схожий на каталог невеликого ювелірного магазину.

Для тих, хто не готовий до сміливих спроб, можна купити класичну прикрасу у білому золоті і з прозорим каменем, але нехай історія буде обіграна незвичайним рішенням з металом. Місце, де закріплюється камінь, можуть оточувати тонкі переплетення золота. Від цього виріб виглядає куди цікавіше, ніж класичне рішення з шістьма крапанами.

Ювелірний гіпермаркет Zlato.ua місце для тих, хто любить коштовності і знає, що їх ціна полягає не тільки в кількості карат або грамах золота. Хоча тут вас завжди порадують: розпродаж — найкращий спосіб купити недорого, сережки, або перстень з заповітним каменем. А щоб вибір було зробити легше — на сайті можна порівняти схожі моделі з фото.

0
репости
0
репости