Як купити недорогий, але надійний оптичний приціл для першої пневматичної гвинтівки

Купівля оптичного прицілу для пневматичної гвинтівки може виявитися не такою вже й простою справою. Якщо ви ─ стрілець-початківець, якщо пневматична гвинтівка для вас – хобі та розвага, а не спорт, мабуть, ви не захочете витрачатися на щось складне та дороге. 

З іншого боку, купівля дешевого безіменного «китаю» ─ найвірніший крок назустріч розчаруванням. 

То як же ж і не переплатити, та й і не купити відверте сміття замість прицілу? 

І який приціл найкраще підійде для пневматики? 

4x20 3 1

Частіш за все, у рекламних відео та статтях усі казатимуть, що «чим дорожче, тим краще». 

Що, насправді, звісно, ​​далеко не завжди так. Не те добре, що добре, а те, що добре підійшло на своє місце. 

Що до прицілів для пневматичних гвинтівок, приціл BASSEL 4x20 є варіантом, що цілком підходить саме початківцю. І ось з яких причин: 

  • Оскільки більшість дозволених до вільного продажу пневматичних гвинтівок має дистанцію прямого пострілу приблизно у 50 метрів, приціл з великою кратністю вам не потрібен. Збільшення вчетверо (ті самі 4x на маркуванні) ─ оптимальне для розважальної стрільби з «пневмата». 
  • Кратність (сила збільшення) прицілу незмінна (постійна). Приціл через це виходить простішим, легшим та більш надійним. Та й ціна його виходить нижчою. 
  • Діаметр об'єктива прицілу становить 20 мм. Це позитивно позначається на його компактності, вазі та міцності. Та й не забувайте, це ­─ бюджетний приціл, а такий об'єктив, просто дешевший. 
  • Прицільна сітка типу duplex проста і зручна навіть для новачка. Вона не завантажує поле зору зайвою інформацією та дозволяє легко та швидко прицілитися. 
  • Одна з важливих переваг BASSEL 4x20, це, звичайно ж, його ціна. За мірками сучасного ринку оптикчних приладів вона просто напрочуд доступна. І при цьому, BASSEL 4x20 ─ не іграшка, а справжнісінький оптичний приціл! Усі його лінзи виготовлено не з пластику (як у багатьох китайських "ноунеймів"), а із справжнього оптичного скла. Та й корпус не склеєний із пластмаси, а є міцною трубою з алюмінієвого сплаву. 
  • Приціл, незважаючи на свою "ультрабюджетність", зібраний досить міцно і надійно.

Іншими словами, якщо ви хочете купити дуже недорогий, але цілком справжній, працездатний оптичний приціл, ви можете почати з BASSEL 4x20.

Так, це дуже проста модель, яка надасть вам буквально необхідний мінімум можливостей. Але, для початку, це цілком гідний варіант, який дозволить прицілюватися та влучати у ціль. І зрозуміти нарешті, чи подобається це заняття вам взагалі.

Починають завжди з простого та малого. Якщо ви ─ стрілець-початківець, BASSEL 4x20 ─ те що вам треба.

Джерело - https://grandway.ua/catalog/optika/pricely/