скачать приложение android или ios

Букмекерська контора GGbet - це платформа для любителів кіберспортивних змагань. БК вже досить тривалий час успішно діє серед прихильників азарту, починаючи з 2016 року.

Як зареєструватися на GGBet?

Щоб зареєструватися на ГГБет, достатньо ввести логін разом з паролем, а також інші необхідні дані через офіційний сайт. Є також вхід через соцмережі, що досить зручно і займе мінімум часу. А ось для того, щоб вивести велику виплату, потрібно буде ретельна верифікація. Тому важливо вводити правдиву інформацію без помилок. Інакше не виключено, що вам зовсім не вдасться вивести свій виграш. 

Для проходження верифікації часто потрібно надіслати якісну фотографію документу, що посвідчує особу і карти, з якою ви вносили кошти. Крім того, букмекер, найімовірніше, попросить надіслати вашу особисту фотографію разом з паспортом на тлі листування. Безумовно, ви можете зіткнутися з величезними труднощами при виведенні коштів, тому відразу ретельно перевіряйте усю введену вами інформацію.

Мобільна версія GG Bet

Мобільний додаток ГГ Бет повністю автономний і дозволить працювати як з вже існуючим профілем, так і створити новий особистий кабінет через смартфон.

Мобільний додаток GGBet має низку переваг:

  • швидший відгук при беттінгу в режимі Live;
  • можливість перегляду прямих відеотрансляцій цікавих подій;
  • краща адаптація під портативні пристрої та швидкість завантаження даних;
  • наявність цілодобового доступу в разі блокування основного ресурсу;
  • додаткові акції і бонуси;
  • мінімум реклами та наявність на екрані тільки важливої ​​інформації;
  • зручність при навігації по розділах.

Завантажити GGBet можна на пристрої з будь-якою операційною системою.

Додаток дозволяє поповнювати рахунок і переводити виграш, повноцінно працювати зі ставками типу система, ординар або експрес, всього одним натисненням переміщатися в розділ зі статистикою. Завдяки наявності трансляцій ключових подій, аплікація може стати повноцінною заміною ТБ.

Як встановити додаток GGBet на андроїд і айфон

Завантажити GGBet для аndroid через Play Market неможливо. Google не співпрацює з компаніями з букмекерського сегмента. Щоб завантажити APK пакет з додатком GGBet, потрібно перейти за посиланням http://cyberggbet.com/skachat-ggbet/. Здійснювати передачу даних зі сторонніх ресурсів не рекомендується, оскільки установка з неперевірених джерел може привести до зараження телефону і крадіжці особистих даних.

Щоб встановити програму на пристрій Андроїд здійснюється за наступним алгоритмом:

  • перейти в настройки смартфона;
  • дозволити приймати файли apk зі сторонніх ресурсів;
  • запустити завантажені з офіційного порталу дані.

Пам'ятайте, що більшість подібних продуктів не працюють зі старими пристроями Андроїд з версією 4.4 і нижче.

Завантажити додаток GGBet на ios айфону або інший девайс від Apple можна безпосередньо з Appstore. Для пошуку продукту від GGBET досить ввести відповідний запит в рядок пошуку, після чого вам буде доступна остання завантажується версія. Процес установки не займе багато часу. Далі заходите в особистий кабінет і проводите необхідні вам маніпуляції. Або ж відразу стежте за перспективними іграми для ставки.

Авторизація