Ця добірка буде у нагоді прихильникам драконів. Саме для них ми підібрали три книжки, які покажуть всю велич цих дивовижних створінь.

У графічній книзі про драконів для підлітків «Товариство Чайних драконів» Кейт О'Ніл ви познайомитесь з дивовижними видами цих унікальних тварин. Це новий комікс з присмаком манги, що вчить дружбі та любові. Грета натикається на базарі на загубленого чайного дракона. Вона починає освоювати навички догляду за ним. Греті допомагають у цьому досвідчені друзі, що пояснюють деталі догляду та розповідають, як дракони впливають на людей. Це книга про магію, що присутня в нас та драконів, що надихають людей робити добро. В книзі приведено багато чудернацьких видів драконів, їх особливості та вподобання що до харчування. А також розповідається про їх примхливий характер та розкриває таємницю, де вони мешкають та як це місце знайти.

Справжня фантастика про драконів «Як приручити дракона» Крессида Ковелл — це цілий цикл книжок, що вже вподобали мільйон дітей. Колись кожен вікінг мав власного ручного дракона, але часи змінюються і суворий світ диктує свої правила. Настали часи ворожнечі та міжусобиць. Вікінги вперто намагаються винищити всіх драконів вважаючи тих неймовірною загрозою для свого селища. Та чи так це? Гиккус — молодий син ватажка вікінгів, гадає зовсім по іншому. Він почав вивчати їх і сам не зрозумівши, як це трапилось, стає справжнім героєм разом зі своїм драконом Беззубиком. Ця книга про драконів для дітей неодмінно сподобається малечі, адже вона вчить дружбі, взаєморозуміння та насичена веселими і цікавими пригодами. Книга налічує декілька частин, і в кожній на малечу чекають захоплюючі пригоди та нові види драконів, що населяють неймовірний світ.

Збірка легенд про драконів для дітей «Драконарій» Едіт Несебіт написана авторкою наприкінці позаминулого століття. Та незважаючи на це, її казки неймовірно реалістичні та доволі актуальні і в наш час. Одного дня дракон пожирає цілу футбольну команду, від чого цей вид спорту почав занепадати. Та ще й на додачу до цього, світ заполонили ці дивакуваті та могутні створіння. Це збірка коротких казок про Вогняного дракона, що в ночі стає ящіркою, про Крижаного, що розтає опинившись біля багаття, Сталевий, який перетворюється на кішку та ще багато різних видів. Всі герої колоритні та ні на кого не схожі. У цій книжці навіть лиходії зовсім інакші, ніж ми звикли їх бачити. Вони не прагнуть поглинути світ, вони прагнуть захистити свої упередження та побоюються справжнього мегаполісу. Це світ казок, де реальність тісно переплітається з вигадкою, де герої переймаються не лише долею свого світу, а й фентезійного. На кожному шляху вас чекають пригоди та веселощі, а також таємниця приборкання кожного дракона.

Авторизація