Футбол - це один з тих видів спорту, який заполоняє серця вболівальників. Сьогодні ж ви можете не тільки отримувати задоволення, спостерігаючи за подіями в футбольному світі, але і отримувати з цього певний зиск. Cтавки на футбол через інтернет приносять солідний дохід, особливо тим, хто ретельно стежити за подіями.

Популярність футболу в області беттінга це не просто слова, а й статистичні дані. Наприклад, в середньому на провідні матчі європейських чемпіонатів загальна сума ставок перевищує 25 мільйонів доларів. Що ж стосується інших видів спорту, таких як теніс, то сума ставок в середньому становить 7 мільйонів на топові поєдинки. При цьому ставки на футбол онлайн з кожним роком набирають популярність.

Деяким азартним людям вдається заробити чималі гроші завдяки тому, що на футбольні матчі букмекери пропонують найбільш високі ставки.

Ключові переваги ставок на футбольні матчі

Кожен вид спорту по-своєму гарний. Однак у наш час ставки на футбол через інтернет мають більшу кількість переваг, ніж інші види спорту.

В першу чергу необхідно відзначити високі коефіцієнти. За рахунок величезного попиту букмекерські ставки на футбол мають низьку маржу. Таким чином, Беттери отримують найбільшу вигоду, віддаючи перевагу саме цьому виду спорту.

Не можна залишити без уваги і високі ліміти. Оскільки футбол є грою номер один, більшість гравців вважає за краще грати по крупному. Велика частина контор надає високі максимуми. Розмір ставки на футбол в букмекерській конторі може досягати 20 тисяч доларів.

Досвідчених гравців обов'язково порадує широкий розпис подій. Аналітики букмекерських контор, як правило, найбільшу частину уваги приділяють безпосередньо футбольним матчам. Саме тому у вас буде можливість поставити на різні додаткові події, наприклад, хто з гравців отримає червону, видалять чи тренера команди і так далі. В такому випадку, роблячи ставки на спорт футбол ви зможете значно збільшити власний банк.

Останнім часом Live-ставки стали набирати обертів. З'являється все більше прихильників саме такого виду ставок. В цьому випадку футбол знову підходить краще будь-якого іншого виду спорту за рахунок величезної кількості трансляцій по телевізору і мережі Інтернет.

До всього цього можна додати, що футбол є командним видом спортом. Це означає що вплив на результат матчу кожного гравця окремо мінімальний, що не можна сказати про індивідуальні види спорту.

У підсумку, можна відзначити, чому ж слід робити ставки на футбол:

  • низька маржа;
  • високі ліміти;
  • широкий розпис;
  • рясна кількість трансляцій;
  • командний вид спорту.

Основні недоліки ставок на футбол

Звичайно ж, як і будь-який інший вид спорту, футбол також має деякі недоліки, коли мова йде про ставки. Оскільки футбол в букмекерських конторах стоїть на першому місці, то йому приділяється надособлива увага. В результаті цього підрахунок коефіцієнтів ведеться досить ретельно, тому завищених показників ви навряд чи зможете побачити. Однак це не стосується малозначущих турнірів.

Крім того, футбольна букмекерська контора постійно стежить за всіма змінами в футбольному світі, що дозволяє їй оперативно реагувати і коригувати коефіцієнти. Тому ви навряд чи встигнете зробити ставку до того, як лінія зміниться.

Втім, якщо порівняти переваги з недоліками, то вигода від ставок на футбол стає очевидною. Футбол в букмекерських конторах приносить багатьом беттерам стабільний дохід і це факт.