У кожного в житті трапляється період закоханості, який несе за собою низку милих зустрічей і приємних побачень. Що б справити хороше враження на дівчину на побаченні, варто уважно продумати місце і ідею зустрічі.

Київ - це один з найгарніших і найромантичніших міст України. Ми вивчили форум Києва та зібрали для вас підказки, де погуляти у столиці з дівчиною, куди запросити її на побачення, щоб це допомогло внести у ваші зустрічі нові відчуття.

Посидіти на дзеркальних лавках в Парку Шевченка

У Парку Шевченка можна спокійно відпочити під спів вуличних музикантів, розташувавшись на одній і численних лавок. Тут є оригінальні дзеркальні лавочки для закоханих, на яких вони можуть сидіти обличчям один до одного.

Особливого ​​романтичного шарму додає парку скульптурна композиція «Любов-Всесвіт», що зображає пару закоханих. Вона знаходиться при вході з боку метро «Університет» і символізує нескінченну і всеохоплюючу любов.

Усамітнитися в Ботсаду

У Ботанічному саду ім. Гришка завжди повно закоханих парочок. Тут можна не тільки подивитися на екзотичні рослини, але і сховатися від усіх в тіні дерев або на лавочках, закутаних квітучим бузком.
Влітку можна влаштувати собі пікнік, а восени побродити по красивим лабіринтам і посидіти біля фонтанів.

Помріяти на Пейзажній алеї

Небанальною може стати для вас прогулянка по Пейзажній алеї. Насолоджуватися товариством один одного і мріяти про майбутнє тут можна в дуже креативних лавочках у вигляді різних казкових персонажів. Крім цього, пейзажна алея може послужити для вас оригінальним і яскравим місцем для першої спільної фотосесії.

Загадати бажання під 400-річною липою

Це воістину сакрально-романтичне місце знаходиться біля Десятинної церкви. Сюди приходять не тільки відпочити, а й загадати бажання. Для початку, варто ввічливо привітатися з деревом, потім обійти 7 разів за годинниковою стрілкою, і будьте впевнені, що ваше бажання неодмінно збудеться.

Погодувати білок в Голосіївському парку

Свою прогулянку в цьому парку можна урізноманітнити катанням на човні або катамарані. Дуже романтично буде погодувати разом постояльців парку - білочок і качок, або відпочити в одному із затишних кафе.

Прогулянка по Голосіївському парку разом з коханою людиною запам'ятається вам надовго, а може і зовсім стати вашою сімейною традицією.

Повечеряти на даху будинку

Якщо немає можливості скористатися послугами спеціального агенства, то цілком реально влаштувати вечерю і своїми силами. На оглядовому майданчику проспекту Червонозоряний можна не тільки помилуватися Києвом з висоти пташиного польоту, але при гарній погоді і повечеряти. Для особливих випадків (пропозиція, освідчення) можна запросити музиканта або цілий джаз-бенд. Тут все залежить від Вашої фантазії.

Побачення в Автокіно

Якщо у вас є автомобіль і бажання оригінально провести час, встрибуйте в салон і їдьте на Кінодром. Тут Ви будете вільні в своїх діях: можете голосно сміятися і цілуватися хоч весь фільм, і ніхто не зробить вам зауваження.

Подивитися на Русанівські фонтани

Здавалося б, звичайна набережна в вечірні часи перетворюється на справжню світло-музичну виставу. Зручно вмостившись на лавочці або на пледі біля фонтану, можна говорити і обніматися до ранку під приємну музику. У будь-якому випадку, це побачення не залишить байдужим вашу другу половинку і побачення захочеться повторити ще багато разів.