Відпочинок у Карпатах

Внутрішній туризм в Україні отримав небувалий всплеск останніми роками. Звичайно цьому посприяли не самі приємні події, але відрадно те, що це дало поштовх багатьом українцям відкрити для себе рідну країну. І якщо раніше найбільшим попитом у нас користувалось чорноморське побережжя, то нині пальму першості перехопили наші мальовничі Карпати.

Гадаю на просторах інтернету вже маса статей з порадами щодо відпочинку в наших горах, де описано де кращі ціни на відпочинок в Карпатах, куди варто сходити, яким видом спорту зайнятись, які кулінарні витвори спробувати і тд. Я же хотів підняти дуже актуальну зараз тему саме новорічного відпочинку.

Гірськолижні курорти

Якщо йде мова про зимовий відпочинок, то фактично в Україні немає альтернатив нашим самим відомим горам. І якщо у вас є можливість на Новий Рік поїхати з друзями кудись, то це однозначно мають бути Карпати. Адже крім надзвичайно красивої природи взимку, вас очікують різні зимові розваги накшталт спуску на лижах чи сноуборді із засніженого гірського схилу.

Зараз у нас розвивається чимало гірськолижних курортів, окрім самого відомого Буковелю є ще Славське, Драгобрат, Ворохта. Перелічувати можна довго, бувалі думаю вже давно визначились із своїми фаворитами. Новачкам же ми радимо зупинитись або на Буковелі, або Славському.

Окрім того що там більше трас для новачків, там краще розбудована супутня інфраструктура. Тому якщо у вашій компанії не всі будуть фанатами зимових видів спорту, вони знайдуть чим себе зайняти. Починаючи від численних ресторанів та атракціонів, закінчуючи ярмарками та прогулянками на санях, запряженими кіньми.

Також не рекомендую початківцям одразу купувати спорядження. Навіщо вам дарма викидати таку велику суму грошей, якщо можна на місці за невелику платню взяти спорядження в оренду. Окрім економії грошей, це економія місця в багажнику вашої машини.

Де жити?

Якщо ви шукатимете житло на час відпочинку, то не обов'язково обмежуватись готелями. В регіоні активно діють численні приватні садиби, які окрім приємних цін, дадуть вам змогу проникнутись автентичною атмосферою гуцулів.

Тим більше що якщо раніше бронювати кімнати потрібно було на місцях, то зараз власники садиб активно користуються різними готельними агрегаторами і ви без проблем можете забронювати собі кімнати чи котедж через інтернет.

Це також дає змогу читати відгуки, побачити фото номерів та умови проживання.

Чим зайнятись?

Головна причина чому краще зустрічати новий рік в Карпатах - це різноманіття занять, якими ви можете заповнити свій день. Це може бути катання на лижах, купання в чанах, катання на конях, відвідини ярмарок, поїдання смачних страв у колибах та рестораціях, музичні виступи місцевих музикантів...

Продовжувати перелік можна довго і ніякої статті не вистачить щоб описати кожен з видів дозвілля. Я раджу просто на місці обрати те що вам до душі і поринути в атмосферу зимового карпатського відпочинку.

Місцеві жителі у Карпатах дуже доброзичливі, тому не соромтесь і питайте їх, що може цікавенького запропонувати той чи інший населенний пукнт.

Ну і найголовніше, зими в Україні останнім часом не дуже сніжні, але ще жодна зима в Карпатах не була без снігу. Тому не витрачайте час дарма, швидше бронюйте житло і вирушайте на святкування Нового Року у Карпатах.