Огляд вакуумного трімера Philips BT7085/15

Як тільки я відчув, що моя старенька машинка для стрижки бороди перестає справлятися зі своїми обов'язками, відразу ж було вирішено почати пошуки нового апарату. Вибір припав на вакуумний тріммер Philips BT7085 / 15. Начитавшись захоплених відгуків, я зробив замовлення.

У пункті видачі мене чекала маленька коробочка, в якій лежав довгоочікуваний триммер. Нічого незвичайного в оформленні немає, зовні дуже схожий на коробки від інших моделей Philips. На лицьовій стороні відображені всі переваги даної моделі, кілька разів зроблений акцент на вакуумній складовій. На задній стороні зазначені додаткові технічні характеристики і знову згадка диво вакууму. На лівій грані красується опис насадок, а на правій максимальна довжина стрижки і час роботи акумулятора. Коробка як коробка, нічого видатного.

Комплектація :
1) Тример
2) Дві насадки
3) Щіточка для чищення
4) Зарядний пристрій
5) Пакет
6) Документація

Засмутило що в комплекті не передбачено масло для лез, в комплектах з іншими моделями воно є.

Виглядає машинка дуже переконливо і стильно. Стоячої зарядки немає, це суттєвий мінус. У насадках особливої ​​різниці не відчув, одна цілісна, друга змінює кут. Максимальна довжина стрижки досягає 18 мм, набагато більше ніж у інших моделей. Також є режим турбо, який змушує леза рухатися ще швидше. Не знаю для чого це потрібно тому в звичайному режимі все прибирає дуже гідно.

Вакуум працює не так добре, як про нього відгукуються виробники. Дуже багато волосся падає повз, всмоктує триммер слабенько. Сумочка для гаджета не надто зручна, але використовувати можна.

Увага:
Не вздумайте його мочити, цього робити не можна. Я десь вичитав що цю модель можна мити водою, це була нахабна брехня. Після того як я його "замочив", електронна панель почала показувати щось незрозуміле і у машинки прокинулася самостійність, вона почала включатися коли захоче (наприклад вночі). Після просушування всі проблеми вирішилися. До речі, дзижчить апарат страшно.

Плюси:
1) Хороші леза
2) Максимальна довжина стрижки бороди
3) Вакуум (Все-таки плюс)
4) Зовнішній вигляд
5) Хороший акумулятор
6) Ціна

Мінуси:
1) Не можна мочити
2) Страшно гримить
3) Ні стоячій зарядки

Підсумок:
Машинка мені подобається і я планую її використовувати далі. Якщо вас не бентежить шум, відсутність стоячої зарядки, дивна поведінка при намоканні, тоді ця модель безумовно для вас!

0
репостів
0
репостів