Шафа-купе на замовлення – оригінальність в інтер’єрі

Шафи-купе на замовлення, перш за все – індивідуальний підхід до кожного покупця, з урахуванням особливостей його будинку та смакових переваг. Замовляючи шафу-купе, не обмежуйтеся необхідними на даний момент полицями, нехай їх буде більше, ніж потім замало, адже не секрет, що з часом речей стає все більше і більше. Тож попіклуйтеся про їхнє майбутнє розміщення. І будьте впевненні, що шафи купе на замовлення ніколи не перестануть користуватися популярністю.

Дверний механізм

Перш ніж замовляти індивідуальну шафу-купе, особливу увагу приділіть правильному вибору дверного механізму, адже саме ця частина найчастіше виходить з ладу. Найпоширеніший механізм відкривання дверей – в металевій рамі. В такому випадку створи рухаються на роликах по спеціальному пазу. Другий варіант, який використовується менш часто, однак по праву вважається більш надійним - це механізм, в якому рух роликів здійснюється по монорельсу.

Слід знати, що занадто високі двері чинять надмірний тиск на ролик, що рухається, тому надалі він може зісковзнути з направляючої. Якщо в паз випадковим чином буде потрапляти пил або сторонній предмет, рухи механізму будуть неможливим. Тому необхідно забезпечити якісний догляд за ним - постійно пилососити пази. Другий варіант обійдеться дорожче, зате, оснащений спеціальним пристроєм від попадання сторонніх предметів ролик, не дозволить йому зісковзувати з рейки.

Плюси та мінуси алюмінієвих та сталевих конструкцій

Профілі, по яких рухаються двері найчастіше виготовлені або з алюмінію, або зі сталі. Алюмінієва система відрізняється своєю безшумністю, за рахунок захованих всередині роликів виглядає досить акуратно. У сталевої конструкції ролики розташовані з внутрішньої сторони стулок дверей. Не дивлячись на те, що алюмінієва система коштує трохи дорожче, вона все ж має суттєвий мінус - менший термін експлуатації. Сталевий варіант прослужить вам фактично вічно, в свою чергу, термін служби алюмінієвої конструкції розрахований на 5-7 років максимум.

Декор, що пасує

Якщо ви вирішили придбати шафу-купе з дзеркальними дверями, то будьте певні, що візуально значно розширите простір і зекономите на придбанні та облаштуванні додаткових дзеркал. Такі шафи краще використовувати у передпокої та спальній кімнатах. Однак не варто зосереджуватись виключно на дзеркальних дверях. На щастя зараз доступні будь-який малюнок та принт, які можна втілити на дверях не лише з допомогою професіонала, а й самостійно, якщо маєте хист до малювання. Такий спосіб декорування дверей ще й зекономить додаткові кошти, адже не секрет, що чим складніший декоративний елемент зображено, тим дорожча річ.

0
репостів
0
репостів