Як навчитися швидко виконувати домашні завдання?

Домашні завдання - така ж обов'язкова на та від’ємна частина навчання, як і заняття в школі. Навіть якщо вони вам дуже не подобаються, не варто налаштовувати себе негативно. Їх задають зовсім не для того, щоб зіпсувати вам настрій і не дати пограти в Монстр Хай або PUBG, а для того, щоб полегшити навчання. Зробив домашнє завдання - освіжив в пам'яті матеріал і закріпив пройдені теми. Але на виконання завдань, звичайно, нікому не хочеться витрачати багато часу. Тому потрібно навчитися робити їх більш продуктивно та швидко. Як цього досягти?

Як навчитися швидко виконувати домашні завдання

Виділіть час і налаштуйтеся

Виділіть 2-3 години на виконання домашніх завдань. На цей час потрібно вимкнути комп'ютер, телевізор і мобільний телефон. Чим менше Ви будете відволікатися, тим швидше впораєтеся. А потім з почуттям виконаного обов'язку можна буде зайнятися будь-якими приємними справами, хобі та дозвіллям.

Зосередьтесь на вправах і не хвилюйтесь

Іноді буває ситуація, коли абсолютно нічого не виходить. Перестаньте хвилюватись та заспокойтеся. Візьміть готові домашні завдання і розберіть рішення. Нічого страшного, що ви не самостійно вирішили завдання. Найголовніше - це зрозуміти, як його потрібно вирішувати. Наступного разу вам буде набагато легше впоратися з аналогічним завданням.

Плануйте свої заняття

Починайте з найлегших уроків, на які Ви витрачаєте мінімум часу. Коли ви впораєтеся з першою половиною домашнього завдання, буде набагато простіше подужати другу половину, нехай і більш складну. А якщо почати з самого незрозумілого, то може швидко виникнути бажання все кинути - з'явиться почуття, що вам це не під силу.

Попросіть допомоги у батьків

Якщо Вам важко самотужки справитися з задачею чи вправою, яку задали на домашнє завдання, попросіть допомоги у батьків. Якщо в них буде час, то мама або тато обов’язково допоможуть своїй дитині підготуватися до уроків. Дорослі мають більше досвіду та знань, тому їм легко буде пояснити як розв’язати ту чи іншу математичну задачу, вправу з української мови або навіть переклад тексту з англійської.

Користуйтеся ГДЗ (готовими домашніми завданнями)

Хороший збірник готових домашніх завдань містить багато однотипних завдань. Навіть якщо вчителька задала вам домашнє завдання не з підручника, можна легко знайти аналогічне в ГДЗ. Спробуйте вирішити і перевірте себе. Це допоможе впоратися з ДЗ.

Якщо необхідно виправити і надалі не допускати поганих оцінок в щоденнику, варто розібратися з готовими рішеннями та відповідями. Робити це потрібно таким чином, щоб зуміти вирішити самостійно або з підказками задані вправи. Вдома чи на уроці, сайт «12 балів» виручить однаково ефективно. Різниця лише в тому, який гаджет використовувати. Вдома це, зазвичай, комп'ютер, а в інших місцях - мобільний пристрій.

Користуйтеся Інтернетом

В Інтернеті можна швидко знайти матеріал для доповіді чи реферату, скачати карту будь-якої країни. У Мережі є підручники, хороші довідники з таблицями, робочі зошити і готові домашні завдання. Наприклад, на сайті 12baliv.com.ua є всі підручники для шкіл України і збірники з відповідями до них. Тут ви знайдете якісні рішення, без помилок і неточностей. Сайт адаптований під мобільні пристрої, тому можна комфортно користуватися ним з планшета або смартфона. Якщо в школі виникне така необхідність - можна в будь-який момент відкрити сайт і подивитися рішення.

Намагайтеся робити уроки відразу після школи, коли нікого немає вдома. Привчіть себе до порядку, і у вас не буде виникати проблем.

0
репостів
0
репостів