Весь світ на долоні, коли ти онлайн

З появою Інтернету світ позбувся кордонів, став по-справжньому близьким і подарував можливість безмежного спілкування. Виходячи в Інтернет, ми відкриваємося всьому світу!

Найзручніший шопінг

Розвиток інформаційних технологій дає змогу купувати речі, одяг, продукти та багато іншого, не витрачаючи зайвого часу і сил. Обсяги електронної комерції невпинно зростають. До кінця 2019 року, за прогнозами аналітиків, вони сягнуть 2 трильйонів доларів. Близько половини всіх продажів в Інтернеті припадає на Китай (47% ринку), а це близько 900 млрд доларів. На другому місці – США, Велика Британія замикає трійку лідерів, далі йдуть країни ЄС та Східної Європи.

Такі вражаючі цифри і популярність онлайн-шопінгу не дивують, адже він дає унікальну можливість купувати будь-що і будь-де, не виходячи з дому.

За покупками – в інтернет-магазини!

ТОП-3 продуктів, які сумарно складають понад 70% ринку е-commerce:

  • на третьому місці – паперові та електронні книги;
  • друге місце за побутовою технікою;
  • пальму першості надійно утримує одяг та взуття в інтернеті.

Солідні інтернет-магазини намагаються зробити все, щоб покупцям було легко орієнтуватися у їхньому величезному асортименті. Тут важливо зручно та інтуїтивно зрозуміло організувати каталог продукції, інакше є ризик, що відвідувач, заплутавшись і не бажаючи витрачати багато часу на пошуки потрібного товару, піде до конкурентів. Так, наприклад, якщо покупець шукає круті кеди для хлопців, він повинен легко знайти потрібну йому сторінку.

Другою за значущістю є можливість швидкої та безпечної оплати товару. За статистикою, у світі покупці віддають перевагу оплаті банківською карткою, а от у країнах СНД – готівкою після отримання замовлення.

Важливим показником хорошого інтернет-магазину є оперативне реагування на замовлення. Так, завжди виграє той, хто максимально швидко підтверджує або уточнює замовлення і надсилає його покупцеві.

Основний товарообіг дають великі маркетплейси з величезним асортиментом різної продукції, як, наприклад, Kasta. Потрібен чайний сервіз, каблучка для коханої, корм для морської свинки або туфлі для дитини? Усе це і значно більше ви знайдете в одному місці!

Переваги великих онлайнових торговельних майданчиків:

  • вибір зручного виду оплати;
  • швидка доставка по всій країні і за кордон власною службою доставки та надійними транспортними компаніями;
  • професійні консультації щодо усіх питань з приводу товарів;
  • регулярні акції, розіграші, знижки.

Майбутнє за інтернет-торгівлею

Насправді інтернет-торгівля тільки набирає обертів. Магазини постійно розширюють асортимент товарів і послуг, удосконалюють сервіс та взаємодію з покупцями. Онлайн-шопінг – це настільки зручно, швидко і вигідно, що, можливо, невдовзі, великі торговельні офлайн-центри «вимруть», як динозаври.

0
репостів
0
репостів