Скільки крапель ароматизатора додавати в основу для електронних сигарет

Самостійне приготування рідини для електронних сигарет - міф чи реальність? Чи можна самому в домашніх умовах створити якісну рідину для вейпа? Експерти сайту vape.ua спробували коротко для новачків пояснити скільки ж крапель ароматизатора додавати в основу для електронних сигарет та багатьох інших.

З чого складається рідина для електронних сигарет?

Вся основа рідини складається з гліцерину та пропіленгліколю. Основа рідини може бути в різному співвідношенні. Наприклад, найпопулярніше співвідношення - пропіленгліколь (PG) 50% і гліцерин (VG) 50% до них додаються такі додаткові компоненти як нікотин і ароматизатори. Чим більше PG, тим яскравіше смак, чим більше VG, тим більше пара. В деякі жижи раніше було прийнято додавати дистильовану воду, але зараз так вже ніхто не робить. Дистильована вода потрібна була для більш рідкого складу, зараз все добре розбавляє пропіленгліколь.

Що нам буде потрібно для самостійного приготування рідини?

 1. В першу чергу потрібно купити основу, тобто гліцерин і пропіленгліколь.
  Ці два компоненти можна купити окремо. В якому обсязі купувати? Обсяг залежить тільки від того скільки ви хочете зробити рідини. Для першого разу ви можете купити 30 мл гліцерину і 30 мл пропіленгліколю. Цього вистачить на парочку різних рідин. Дивлячись, в якому співвідношенні, ви будете робити рідину. У магазинах ви можете знайти вже готову основу з певним співвідношенням PG / VG.
 2. Потім потрібно купити ароматизатори.
  У рідинах, які виготовляються, може бути від 1 до 12 різних ароматизаторів. Головне щоб процентне співвідношення аромок не перевищувало 25%. Щоб визначиться, який смак зробити, то ви можете відвідати різні сайти з рецептами. Але краще довіритись професіоналам і для прикладу купить ароматизаторы Сapella, яких у нас аж 561 позицій, тобто на будь який смак.
 3. Якщо ви хочете щоб ваш самозаміс був з нікотином, то буде потрібно купити окремо ще й нікотин.
  Щоб не порушувати співвідношення PG / VG ви повинні віднімати обсяг доданих ароматизаторів і нікотину з обсягу пропіленгліколю. Як варіант можна використовувати нікобустер.
 4. Шприц.
  Шприц потрібен для того щоб ви могли зручно і правильно відміряти обсяг всіх компонентів і зберегти їх правильне співвідношення між собою.
 5. Флакон.
  Флакон потрібен для нашої рідини. Щоб їй було в чому зберігатися.

Давайте наведем вам приклад як правильно приготувати рідину для електронних сигарет самому.

Ми зробимо рідину зі смаком бананово-полуничного крему. Жижка буде 30 мл з основою 30 PG / 70 VG, 22% ароматизаторів і 1,5% нікотину.

Для початку змішаємо ароматизатори. Нам буде потрібно 4 ароматизатора: Banana Cream, Strawberry (Ripe), Sweet Cream, і Dairy / Milk. Всі їх звичайно ви можете придбати на Vape.ua.

Беремо і за допомогою шприца відливаємо 3 мл Banana Cream або якщо у вас немає шприца, то це буде приблизно 99 крапель. До банановому ароматизатору додаємо 2,4 мл (79 крапель) Strawberry (Ripe). Туди ж додаємо 0,9 мл (30 крапель) Sweet Cream і 0,3 мл (10 крапель) Dairy / Milk. Закриваємо флакончик і трохи його збовтуємо. Тепер до змішаних аромок додаємо 1,95 мл пропіленгліколю (PG).

І уважний читач запитає, а чому 1,95 мл якщо 30% від 30мл буде 9 мл. Гарне питання. Щоб не порушувати пропорції PG / VG і мати рівно 30 мл у флаконі. Ми повинні відняти обсяг доданих ароматизаторів і нікотину якраз таки з пропіленгліколю. Виходить наші 22% аромок (6,6 мл) і 1,5% нікотину (0,45 мл) ми повинні відняти у 30% PG (9 мл) і виходить, що в наш самозаміс ми повинні додати 1,95 мл пропіленгліколю.

Збовтуємо це все і за допомогою шприца відливаємо 0,45 мл нікотину. Жижка майже готова, залишилося тільки додати 15 мл гліцерину (VG). Після того як ви додали гліцерин, потрібно збовтати ваш флакончик. Ви звичайно можете починати відразу парити, але ароматизатори ще 100% не встигли розчинитися і смак у рідини буде гірше. Дайте постояти вашій рідині хоча б добу.