Чому обирають охоронну сигналізацію Legion для дачі або будинку

Сьогодні все частіше власники заміських будинків і дач замислюються над установкою охоронної сигналізації, оскільки навіть високий паркан і найнадійніші вікна і двері не зможуть зупинити зловмисників. Щоб зрозуміти, як вибрати найкращу охоронну сигнализацию в Одесі для дачі або будинку, давайте розберемося, які види систем існують.

Види охоронних сигналізацій для дому

Сигналізація для дому може бути дротовою і бездротовою. У першому випадку при монтажі обладнання потрібна прокладка кабелю, що не завжди можливо. У другому випадку встановлюються бездротові датчики та інше обладнання, сигнали від якого передаються по радіоканалах. При необхідності місце розташування датчиків легко поміняти без проведення ремонту.

Відзначимо, що в неопалюваних будинках потрібно встановлювати дротову сигналізацію, якій не страшні морози. У разі монтажу бездротової системи батареї, які знаходяться в датчиках, при мінусовій температурі просто вийдуть з ладу, а значить і сигналізація перестане виконувати свої функції.

Охоронна система для будинку може бути автономною і пультовою. Автономна сигналізація передбачає, що повідомлення про позаштатну ситуацію (зломі, пожежі) за допомогою SMS-повідомлень отримають господарі будинку. Але поки вони зреагують і викличуть співробітників поліції або пожежних, дорогоцінний час може бути втрачено.

У разі установки пультової охоронної системи тривожний сигнал надійде на пульт центрального спостереження, диспетчери сповістять власників і негайно відправлять на місце групу реагування, а якщо необхідно, то і екстрені служби.

Одним з найпопулярніших у користувачів видів охорони є пультова GSM-сигналізація, оскільки для її роботи не потрібна телефонна лінія та провідний інтернет, а потрібно лише мережу GSM, яка є майже скрізь.

Яке охоронне агентство обрати?

Навіть найкраща пультова система охорони буде безсила, якщо екстрений сигнал прийматиме некомпетентне охоронне агенство. Саме подальші дії в перші хвилини злочину грають вирішальну роль в захисті вашого майна та пошуку злочинців. 

У Одесі добре себе зарекомендувало охоронно-детективне агентство "ЛЕГІОН". Його співробітники оперативно прибувають на місце виклику і максимально адекватно реагують на ситуацію. Навіть якщо зловмисники спробують втекти, співробітники мають весь арсенал засобів, за допомогою якого вони можуть затримати злодіїв до приїзду правоохоронних органів.

У разі великої ймовірності пограбування будинку, можливо навіть встановити цілодобовий огляд периметру вашої оселі.

0
репостів
0
репостів