Дизайн інтер'єру при ремонті квартири

Ремонт квартири або її перепланування завжди починаються з визначення поетапного процесу роботи. Це важлива частина, оскільки необхідно заздалегідь передбачити, який кінцевий вигляд буде у квартири або будинку.

Недостатньо продумати розташування кімнат, дверей або арок. Слід вибрати кольорову палітру кожного житлового приміщення, тип підлоги і його гармонійне поєднання зі стінами та меблі в будинку. Один єдиний елемент декору може прикрасити або нівелювати всі потуги дизайнера.

Якщо ви вирішили зайнятися плануванням зміни свого житла самостійно – складіть список етапів ремонту і необхідну колірну гамму. Всі матеріали і їх вартість повинні бути прораховані заздалегідь. Також можна намалювати план житла і прикріпити кольорові індикатори на кожній кімнаті. Так ви зможете визначитися із загальною гамою і підібрати теплі або холодні відтінки для кожної кімнати. Меблі повинні поєднуватися з візуальним оформленням підлоги, стін і стелі.

Якщо ви не готові до таких труднощів і проживаєте в місті лева, можна замовити дизайн інтер'єру Км дизайн. Серце західної України багате на талановитих фахівців, які продумають найдрібніші деталі у вашій оселі і створять неперевершену атмосферу затишку і тепла. Хочете сімейні пастельні тони? Будь ласка. Вам до душі мінімалізм або ар-деко? Не проблема. Дизайнери створять будь-яку атмосферу в оселі. Будь-яка примха і побажання клієнта буде врахована!

Спеціаліст зі стажем чітко знає, які елементи поєднуються і що краще виключити з стилістичної палітри. Скориставшись послугами професіоналів, ви зможете отримати найвищу якість і заощадити свій час. Навіть простий самостійний вибір шпалер може затягнутися на тижні безрезультатних пошуків. Навіщо мучити себе і продавців будівельних магазинів? Нові модні тенденції не стоять на місці. Хто як не фахівець в цій області вам все розповість?

Файний дизайнер почне роботу з детального аналізу кімнат, загального розташування квартири, деталей планування і необхідних робіт. Вам достатньо пари навідних фраз, щоб він запропонував вам готові варіанти. Також, будь-який поважаючий себе фахівець має портфоліо, яке також може стати базисом для майбутньої зміни ваших апартаментів. Вивчаючи попередні роботи майстра, ви зможете визначити майбутню якість вашого ремонту. Зверніться до профі прямо зараз, і ваша квартира стане оплотом смаку і стилю!

Джерело - Кмдизайн

0
репостів
0
репостів