Архітектурне бюро ㅡ це установа, яка займається проєктуванням будівель та оформленням супровідної документації. Такі компанії здійснюють роботи з планування будівництва, ремонтів та реконструкції широкого спектра об'єктів: адміністративних будівель, ділових, торгових, офісних центрів і багатьох інших.

Сьогодні на ринку існує безліч архітектурних бюро, які активно рекламують свої послуги. Однак варто звернути увагу, що не всі вони відповідально виконують свою роботу. При виборі такої компанії, ретельно перевіряйте інформацію про фірму в інтернеті, а також уточнюйте наявність ліцензій та сертифікатів. Однією з компаній, яка здобула репутацію надійного партнера є VR-group. Це архітектурне бюро спеціалізується на проєктуванні будинків і комплексів різного масштабу і призначення, розробці містобудівних концепцій, проєктів благоустрою територій, реконструкції споруд та інше.

Кожна архітектурна компанія надає стандартний перелік послуг, серед них:

  • передпроєктна розробка (опрацювання концепції, ситуаційний аналіз, підготовка технічно-комерційної документації);

  • розробка проєктно-кошторисної документації;

  • організація і управління проєктуванням, будівництвом і матеріально-технічним забезпеченням (комплектацією);

  • підбір та координація дій субпідрядників на всіх етапах будівництва;

  • забезпечення матеріально-технічними ресурсами (своєчасна закупка, безперебійне постачання будівельно-оздоблювальних матеріалів безпосередньо на об'єкти, а також резервування продукції);

  • авторський і технічний нагляд за будівельно-монтажними роботами.

Чому варто скористатися послугами архітектурного бюро

Процес будівництва чи реконструкції споруд вимагає певних знань і навичок. Він охоплює розробку відповідної документації, отримання дозволів на початок робіт та багато іншого. Пересічному громадянину, який ніколи не мав справи із подібними справами, вирішення всіх цих проблем може викликати чималі труднощі.

Саме тому варто звернутися до спеціалістів, які швидко зроблять всю необхідну роботу, пов'язану із початком будівництва чи реконструкції.

Варто додати, що архітектурні бюро створюють новий, унікальний план майбутньої споруди. Звичайно, можливо придбати готовий план майбутнього будинку. Плани такого роду складають архітектори і дизайнери для масового споживача, вони є в каталогах, журналах, на різних сайтах. Звернувшись в архітектурне бюро Ви отримаєте авторський проєкт, план якого більше не буде повторено.

Архітектурні бюро також забезпечують юридичний супровід. Досвідчений юрист з легкістю складе документи для отримання дозволу на будівництво, проведення комунікацій і т. д. Особливо важливий юридичний супровід для приміського і міського будівництва.

Якщо Ви звернетеся в архітектурне бюро, то звільните себе від рутинних завдань та збережете нерви. Всю складну роботу за Вас виконають спеціалісти, а процес будівництва принесе Вам лише позитивні емоції.