![COVID-19 на 13.08.21: нових випадків - 39, одужали - 17, завантаженість - 12,4%](/media/k2/items/cache/61e3b36787645e1a504abc9f017427c1_Generic.jpg)
COVID-19 на 13.08.21: нових випадків - 39, одужали - 17, завантаженість - 12,4%
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 13 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 89625 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3488 - діти, 4871 - медпрацівники.
![До дня Незалежності України через Шепетівку їздитимуть додаткові електропоїзди](/media/k2/items/cache/3aaacc01ec0ab45cb2f271feb7a692ad_Generic.jpg)
До дня Незалежності України через Шепетівку їздитимуть додаткові електропоїзди
Для покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні до Дня Незалежності, Південно-Західна залізниця призначила низку додаткових електропоїздів на 23, 24 та 25 серпня 2021 р.
![Результати 7 туру Відкритого чемпіонату з футболу 8х8 серед чоловічих команд](/media/k2/items/cache/2c5df3b0222e91f8542705225fbf0d08_Generic.jpg)
Результати 7 туру Відкритого чемпіонату з футболу 8х8 серед чоловічих команд
По завершенню сьомого туру чемпіонату маємо такі результати:
![Освітні заклади Шепетівки перевірили на готовність до навчального року](/media/k2/items/cache/f666c3459bf30e0be75c75780002c1a6_Generic.jpg)
Освітні заклади Шепетівки перевірили на готовність до навчального року
10 – 11 серпня відбувся огляд закладів освіти Шепетівскої міської територіальної громади щодо готовності до нового навчального року. Міський голова Віталій Бузиль спільно із заступницею Галиною Безкоровайною приєдналися до огляду.