![У Шепетівській виправній колонії (№98) відбувся футбольний чемпіонат](/media/k2/items/cache/fd328b48afbc4f1348c4e62353e6c5a4_Generic.jpg)
У Шепетівській виправній колонії (№98) відбувся футбольний чемпіонат
У «Шепетівській виправній колонії (№98)» за сприянням Хмельницької обласної асоціації футболу та Шепетівської федерації футболу були проведення змагання з міні – футболу. Про це повідомили на сторінці виправної установи.
![Абоненти «Шепетівкагаз» змушені будуть у червні платити 11,59 грн/куб.м](/media/k2/items/cache/c96be538e7453d2ca6941771b4a2e445_Generic.jpg?t=20210612_110629)
Абоненти «Шепетівкагаз» змушені будуть у червні платити 11,59 грн/куб.м
Як ми повідомляли раніше, ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» встановило річний тариф в розмірі 10,20 грн/куб.м, який мав діяти до 30.04.2022 року. Однак підприємство не змогло придбати природний газ для подальшого постачання побутовому споживачу (населенню).
![Відбувся V тур відкритого чемпіонату громади з міні-футболу](/media/k2/items/cache/8312cc1db898bebdf027e58e1c26955b_Generic.jpg)
Відбувся V тур відкритого чемпіонату громади з міні-футболу
Відбувся V тур відкритого чемпіонату Шепетівської міської територіальної громади Хмельницької області з міні-футболу з нагоди Дня міста. Матчі проходять на спортивному майданчику зі штучним покриттям за адресою Проспект Миру, 12 А, початок ігор о 18:00.
![Ірина Хилюк пожертувала волосся, Волинець Анна - велосипед](/media/k2/items/cache/fa90cf202eb21d9e331e30fc150ca613_Generic.jpg?t=20210611_153313)
Для порятунку Валерії Решетарчук вже жертвують не лише волосся
Марафон благородних вчиників заради порятунку онкохворої Валерії Решетарчук набирає обертів. Щоправда тепер діти жертвують не лише своє волосся.
![COVID-19 на 11.06.21: нових випадків - 41, одужали - 207, летальних - 1](/media/k2/items/cache/9f5dcb0beaf0cd72f751154782868bec_Generic.jpg)
COVID-19 на 11.06.21: нових випадків - 41, одужали - 207, летальних - 1
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 11 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88464 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3436 - діти, 4947 - медпрацівники.
![За подвійне вбивство житель Шепетівщини отримав 15 років тюрми](/media/k2/items/cache/c4fe80884d04e44b79ed749511162a87_Generic.jpg?t=20210611_071331)
За подвійне вбивство житель Шепетівщини отримав 15 років тюрми
П'ятнадцять років позбавлення волі – остаточне покарання, яке призначив Шепетівський районний суд обвинуваченому в умисному вбивстві (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України) та у вбивстві з метою приховати інший злочин, вчиненому особою, яка раніше вчинила умисне вбивство (п. п. 9,13, ч. 2 ст. 115 КК України), визнавши його винним в інкримінованих злочинах. На користь потерпілої суд стягнув 600 тис. грн моральної шкоди.
![Через суд державі повернуто 200 га землі вартістю 14 млн грн](/media/k2/items/cache/302272cdb314cbf37d15f4eb22cd36fd_Generic.jpg?t=20210611_101840)
Через суд державі повернуто 200 га землі вартістю 14 млн грн
На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Хмельницької обласної прокуратури, з незаконного використання повернуто 200 га землі на території Шепетівського району.