П'ятниця, 11 червня 2021 — Сайт міста Шепетівка
У Шепетівській виправній колонії (№98) відбувся футбольний чемпіонат
Розділ Спорт

У «Шепетівській виправній колонії (№98)» за сприянням Хмельницької обласної асоціації футболу та Шепетівської федерації футболу були проведення змагання з міні – футболу. Про це повідомили на сторінці виправної установи.

Абоненти «Шепетівкагаз» змушені будуть у червні платити 11,59 грн/куб.м
Розділ Бізнес

Як ми повідомляли раніше, ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» встановило річний тариф в розмірі 10,20 грн/куб.м, який мав діяти до 30.04.2022 року. Однак підприємство не змогло придбати природний газ для подальшого постачання побутовому споживачу (населенню).

Відбувся V тур відкритого чемпіонату громади з міні-футболу
Розділ Спорт

Відбувся V тур відкритого чемпіонату Шепетівської міської територіальної громади Хмельницької області з міні-футболу з нагоди Дня міста. Матчі проходять на спортивному майданчику зі штучним покриттям за адресою Проспект Миру, 12 А, початок ігор о 18:00.

Марафон благородних вчиників заради порятунку онкохворої Валерії Решетарчук набирає обертів. Щоправда тепер діти жертвують не лише своє волосся.

Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 11 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88464 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3436 - діти, 4947 - медпрацівники.

П'ятнадцять років позбавлення волі – остаточне покарання, яке призначив Шепетівський районний суд обвинуваченому в умисному вбивстві (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України) та у вбивстві з метою приховати інший злочин, вчиненому особою, яка раніше вчинила умисне вбивство (п. п. 9,13, ч. 2 ст. 115 КК України), визнавши його винним в інкримінованих злочинах. На користь потерпілої суд стягнув 600 тис. грн моральної шкоди.

На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Хмельницької обласної прокуратури, з незаконного використання повернуто 200 га землі на території Шепетівського району.

0
репостів
0
репостів