Автолюбителі знають, як важливо піклуватися про своє авто, адже від цього залежить комфорт водія і пасажирів. Своєчасне живлення, використання якісного пального і мастил, регулярний технічний огляд та обслуговування стануть запорукою безпеки за кермом. Аби не сталося лиха в дорозі і машина не заглохла, варто купити зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів.

Заряджаємо автомобіль вдома

Донедавна послуга підзарядки акумулятора була доступною лише на станціях технічного обслуговування, але сьогодні автомобілісти можуть придбати обладнання в спеціалізованих точках продажу і самостійно підживлювати авто.

Види зарядних пристроїв для автоакумуляторів

Розмаїття зарядних пристроїв вражає:

  • трансформаторні та імпульсні;
  • автоматичні,
  • напівавтоматичні та ручні;
  • переносні та стаціонарні зарядки;
  • на будь-який гаманець.

Перші дуже зручно брати з собою в дорогу для екстрених випадків, другі – більш габаритні та потужні для – станцій технічного обслуговування.

Для більш ефективної роботи обирайте модель, сила струму якої трохи перевищує показники акумулятора. Пристрої для підзарядки акумуляторів мають регулятор струму, і можна самостійно налаштувати режим. Якщо регулятор відсутній, зарядка сама визначить оптимальну силу струму.

Якому б типу зарядного пристрою не надали перевагу, він має бути належної якості, тому важливо обирати надійних виробників та імпортерів. Таким на українському ринку є компанія «Атомеханіка» – офіційний постачальник інструментів та устаткування для обслуговування автомобілів. Тут можна придбати зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів, ціна якого приємно здивує: товар безпосередньо від виробника.

Autom – один з провідних постачальників зарядних пристроїв для автомобілів

Понад 20 років компанія імпортує обладнання технічного обслуговування автомобілів та пропонує професійні інструменти для ремонту, діагностичну техніку, автомийки, зварювальні та рихтувальні апарати. Autom одними із перших починали завозити до країни техніку для СТО. Компанія безпосередньо співпрацює з виробниками з Німеччини, Італії, Іспанії, Сполучених Штатів і постачає лише якісне устаткування, що проходить сертифікацію в України. Співробітники мають багатий досвід роботи, в тому числі проектувальний. «Автомеханіка» має власний відділ, який допоможе розробити проект майбутньої СТО з урахуванням усіх вимог клієнта.

Звертатися на СТО чи купити зарядний пристрій для акумулятора автомобіля – вибір за вами. В будь-якому разі обирайте якісну техніку та дотримуйтесь правил безпеки.