Кутові дивани стають дедалі популярнішими завдяки практичності – вони створюють затишні місця для сидіння і сну, забираючи мінімум вільного простору. Такі моделі коштують дорожче за прямі, але з неймовірними акціями і бонусами від інтернет-магазину Pufetto ваш бюджет не зазнає збитку.

Як обрати найкраще

Каталог кутових диванів https://www.pufetto.com.ua/ukr/dyvany-kutovi/ пропонує великий вибір сучасних і стильних моделей м’яких меблів. Як вибрати найбільш підходящу модель дивана?

  1. Перший крок – визначитися з габаритами. Довжина диванів в каталогу стартує від 2 метрів у компактних моделей, а у наймісткіших перевищує 3 метри.
  2. Важливою є конструкція. Дивани в куток без білизняних коробів і розкладного механізму мають високі ніжки, не створюють перешкод для прибирання, менше важать. Їх встановлюють в громадських закладах на зразок кафе та реструмів. «Домашні» моделі з ящиками для білизни дозволяють компактно зберігати постільні приналежності.
  3. Найпрактичніший пункт – розкладний механізм. Трансформація підвищує вартість дивану, але дозволяє миттєво утворювати спальне місце. Кутові дивани розкладаються в велике зручне ліжко. Це ідеальний варіант для приватного будинку або квартири.
  4. Оббивка. Вибрати будь-який з більше 70 варіантів тканини дуже просто. Клікніть на зразок, і зображення дивана миттєво «перефарбується». Щоб оцінити якість матеріалу, замовте безкоштовну доставку зразків тканини додому.

В асортименті можна знайти дивани з кутом справа наліво і навпаки, а розкладними механізмами можуть бути пантограф, єврокнижка, акордеон, дельфін.

Як заплатити мінімум

Інтернет-магазин м’яких меблів Pufetto пропонує значні бонуси і приємні сюрпризи для своїх покупців, зокрема:

  • святкові і постійні знижки від 5 до 50%;
  • термін гарантії на будь-яку модель - 2 роки;
  • преміальний дизайн від провідних італійських майстрів;
  • доступність меблів для випробувань на міцність в шоу-румах Дніпра, Харкова, Львова, Києва та Одеси;
  • безкоштовну доставку в містах, де є шоу-руми, та найшвидшу доставку по Україні;
  • вигідний кредит без переплат та прихованих платежів.

Боїтеся онлайн-шопінгу, бо не знаєте, чи підійде вам покупка? Для вас чудова новина - Пуфетто дозволяє покупцям користуватися кутовими диванами 30 днів в тест-режимі. Не сподобалася покупка? Поверніть її виробникові і отримайте повну компенсацію. Pufetto вбереже від розчарувань!