Реклама постійно розповідає нам про те, що в основі їх кормів лежать тільки рослинні речовини, а також збалансовані компоненти. Тільки ніхто і не здогадується, що це все хімічні речовини, причому не з самого позитивного сенсу цього слова.

Один вчений створив "Відмінний корм" їх білків, жирів і вуглеводів. Все б нічого, однак все це було синтезовано з тирси, старого взуття і машинного масла. Цікаво, чи залишилися його тварини задоволені таким кормом?

Але це не просто злий жарт, це істина. Насправді, в корм кішкам ніхто не покладе якісну м'ясну вирізку. Таке якісне м'ясо є тільки в сухих кормах преміум класу, як наприклад тут http://www.optimeal.eu/uk.

Як правило, основу такого корму складають м'ясні відходи, типу сухожиль і ліверу. Також в корм йде м'ясо, яке не пройшло відбір в їжу людині. То може бути протухшее м'ясо, м'ясо з новоутвореннями, навіть злоякісними. Також туди йдуть консерви з вичерпаним терміном придатності.

Іноді в такий корм збирають падаль, наприклад, збитих на трасі тварин. Приспані тварини теж можуть піти в сухий корм.

Але як кішки їдять таку їжу? Справа в тому, що всі компоненти дуже ретельно перемелюють, після чого змішуються з величезною кількістю топленого жиру. Все це створює дуже приємний запах для кішки, через якого порція сухого корму поїдається неймовірно швидко. Якби нетопленій жир, то кішка б навіть нюхати подібну їжу не стала.

Дуже часто компанії з виробництва кормів співпрацюють з іншими компаніями, які постачають першим відходи переробки. Таким чином вони домагаються повного використання своєї сировини, що значно покращує їх фінансовий стан. Дуже часто в сухих кормах є відходи кукурудзи, сої. Оскільки довго такий продукт зберігати не можна, все це присмачується спеціальної хімією. Через неї вдається запобігти гниттю, неприємний запах. Знову вигода.

Концентрації небезпечних речовин, які не допускаються для людини, допускаються для створення їжі тваринам. Туди ж йдуть різні нітрати, які надають м'ясу дуже красиві колір. Однак, змішуючись з шлунковим соком, такі речовини виділяють канцерогени. А це викликає, в свою чергу, злоякісні пухлини та новоутворення. Так що небезпека такі корми представляють не тільки здоров'ю, але навіть життя тварини. Як правило, у виготовленні кормів використовують тільки найдешевші хімікати. Вони можуть всіляко прикрашати їжу, але викликати хвороби внутрішніх органів, виразки, найсильніші алергії.

Але тоді постає питання про те, чим же годувати улюблену кішку? Недоїдками зі свого столу?

Можна купувати сухі корми, але не варто економити на них. У кормах має бути м'ясо і злаки. Від себе в їжу вихованцеві можна різати зелень, і кришити сире м'ясо, якщо останнього недостатньо в кормі. Уважно читайте склад продукту перед покупкою, і радьтеся зі своїм ветеринаром перед покупками.

Деякі господарі радять іноді робити перерви в годуванні сухими сортами корми. Наприклад, можна тиждень годувати кішку тільки овочами, щоб очистити організм від шлаків. Травлення нормалізується, оскільки суха їжа більше не буде згубно позначатися на ньому, а овочі завжди легко засвоюються, і прискорюють процеси травлення. Найголовніше, щоб у кішки не було алергії на овочі, і вона могла переносити все дуже легко. Також потрібно враховувати те, які овочі Ваша кішка любить, а які ні. Після такої короткочасної дієти можна знову подавати кішці сухий корм. Слідкуйте за раціоном свого вихованця дуже уважно, щоб він був здоровий і бадьорий.