Субота, 20 жовтня 2012 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
20 жовтня 2012 в місті Шепетівка відбувся Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з бойового самбо серед чоловіків. Організатором змагань виступила Хмельницька облаcтная федерація бойового самбо (президент - Марчук Олександр Іванович).
 
У змаганнях взяли участь спортсмени з 6 спортивних клубів: «Колос-Комбат» м. Шепетівка, ОК ДЮСШ «Колос» м. Хмельницький, «Локомотив» м. Шепетівка, «Комбат» м. Хмельницький, «Спарта» м. Кам'янець-Подільський, «Комбат самбо» м. Рівне.
 
 
Результати змагань
 
Особистий залік
 
Вагова категорія до 57 кг
 
1-е місце - Дмітрач Дмитро («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
2-е місце - Синиця Олександр («Комбат» м. Хмельницький)
 
3-е місце - Юзюк Максим (ОК ДЮСШ «Колос», м. Хмельницький)
 
3-е місце - Оніщук Євген («Комбат» м. Хмельницький)
 
Вагова категорія до 62 кг

 
1-е місце - Пліскін Ярослав («Локомотив» м. Шепетівка)
 
2-е місце - Якунькін Сергій («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
3-е місце - Янюк Олександр (ОК ДЮСШ «Колос», м. Хмельницький)
 
3-е місце - Дмитрієв Станіслав («Локомотив» м. Шепетівка)
 
Вагова категорія до 68 кг
 
1-е місце - Скок Денис («Спарта», м. Кам'янець-Подільський)
 
2-е місце - Рудницький Володимир («Локомотив» м. Шепетівка)
 
3-е місце - Кухарчук Ігор («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
3-е місце - Бородій В'ячеслав («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
 
 
Вагова категорія до 74 кг
 
1-е місце - Коваль Олег («Комбат» м. Хмельницький)
 
2-е місце - Радько Антон («Комбат самбо», м. Рівне)
 
3-е місце - Костюк Олександр («Колос-Комбат» м. Шепетівка)
 
3-е місце - Якимчук Дмитро («Комбат самбо», м. Рівне)
 
Вагова категорія до 82 кг
 
1-е місце - Козловський Анатолій («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
2-е місце - Костанецкій Євген («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
3-е місце - Голота Олег («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
3-е місце - Ворона Євген («Колос-Комбат», м. Шепетівка)
 
Вагова категорія до 90 кг
 
1-е місце - Мендрік Андрій («Комбат» м. Хмельницький)
 
2-е місце - Левицький Сергій («Спарта», м. Кам'янець-Подільський)
 
3-е місце - Слюсар Сергій («Комбат» м. Хмельницький)
 
3-е місце - Кравчук Ігор («Комбат» м. Хмельницький)
 
Вагова категорія +90 кг
 
1-е місце - Басій Максим («Комбат» м. Хмельницький)
 
2-е місце - Марчук Олександр (ОК ДЮСШ «Колос», м. Хмельницький)
 
3-е місце - Мазур Олександр («Комбат» м. Хмельницький)
 
3-е місце - Шевчук Станіслав («Комбат» м. Хмельницький)
 
 
 
Командний залік
 
1-е місце - «Комбат» м. Хмельницький
 
2-е місце - «Колос-Комбат» м. Шепетівка
 
3-е місце - «Локомотив» м. Шепетівка
 
4-е місце - «Спарта» м. Кам'янець-Подільський
 
5 е місце - ОК ДЮСШ Колос м. Хмельницький
 
6-е місце - «Комбат-Самбо» м. Рівне