Станом на 16:00, 3 серпня, у місті Шепетівка підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 ще у трьох шепетівчан. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
1 серпня у Волочиську на виїзді грала наша ветеранська команда “Темп”, а на наступний день шепетівський «Лісівник» приймав команду із Старокостянтинова. На жаль обидва матча завершились не на користь нашим командам.
30 липня під головуванням Прем’єр-міністра відбулася всеукраїнська селекторна нарада з представниками місцевих органів влади, а також профільними міністерствами. Серед інших тем обговорювали підготовку до нового навчального року.
Днями у Шепетівкаводоканалі завершили модернізацію головної підстанції комунального підприємства. Зокрема, провели комплекс робіт з відновлення системи релейного захисту.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua